90’larda genç olanları “ben çok karanlık birisiyim ve çatılarda gitar çalıyorum” tribine sokan ve uzun bir süre o tripten çıkartmayan yegane film olan Crow’un bir süredir geri döneceğini biliyorduk. Açıkçası Crow hayranlarının hisleri bu konuda karışık. Bir yandan yeni bir filmin gelmesini çok istemiyorlar, bir yandan da “istemem yan cebime koy” modundalar. Bu hissiyat karışıklığının oluşmasının en büyük sebebi Crow’un devam filmlerinin gerçekten rezalet olması. Son Crow filminde Edward Furlong’u oynatmışlardı, düşünün işte.

Peki ama bu yeni Crow filmi durumu kurtaracak mı? Bunu bilemiyoruz. Projeye Crow’u yaratan adam James O’Barr direkt olarak dahil olmuş durumda, bunun sebebi filmin orijinal çizgi romana birebir sadık bir şekilde çekilecek olması. Aslında Crow filmleri söz konusu olduğunda önemli olan yegane şey kimin Crow olacağı. Sonuçta Brandon Lee, hayata Crow setinde vurularak veda etmişti ve onu bu kadar büyük bir ikona haline getiren durum da buydu.

jack-huston-confirmed-as-lead-in-the-crow

Brandon Lee trajedisinden sonra kimse Crow tahtının hakkını veremedi, fakat O’Barr’ın yaptığı açıklamaya göre artık tahtın yeni bir sahibi var; Jack Huston. Boardwalk Empire’ı izleyenlerin kendisini Jimmy Darmody’nin yüzü deforme olmuş asker arkadaşı Richard Harrow olarak hatırlayabileceği Huston, aynı zamanda köklü Hutson oyunculuk ailesinden geliyor. Kendisi Kill Your Darlings’de de Jack Kerouac’i oynamıştı.

Evet, yeni Crow Jack Huston olarak seçilmiş ve film çekimlerine bir kaç ay içinde başlanıyor. Açıkçası Huston iyi bir seçim mi ben bunu tam kestiremiyorum, yine de adam gibi bir Crow filmi çıkarsa benim için Crow’un arkasındaki oyuncunun ismi, şekli, mazisi önemli değil. Edward Furlong Crow olmadığı sürece istiyorlarsa Bülent Ersoy’u cast etsinler, benim için sıkıntı yok. Sonuç olarak? Deri pardesülerinizi atmayın, yeniden moda olma ihtimali yüksek.

Author

If I ever woke up with a dead hooker in my hotel room, Matt would be the first person I'd call.

2 Comments

  1. alp demirkabız Reply

    4 sezon diziyi bu adam için izlemiştim. tutabilinko

  2. LuckyThirteen Reply

    artık kudurdu hollywood kudurdu. bırakın bi filmde hatrımızda güzel kalsın be bu kaçıncı artık. Oldboy,tron,total recall vs vs. olmuyor anam olmuyor bırakın güzel filmler hatrımızda güzel kalsın 2 kuruş eksik kazanıverin..

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.