Daha evvelinde Humble Bundle’larla ilgili görüşümüzü belirtmiş, her tarafımızı oyunlarla şişirme konusunda ciddi baş belaları olduğu kanaatine vardığımızı paylaşmıştık. Gelin görün ki Humble Store 2K Games ile işbirliğine girip öyle bir bundle çıkarttı ki bütün laflarımızı yuttuk, hemen en yakın kredi kartına sarıldık. Maşallahı var, Geekyapar bünyesinde övdüğümüz ne kadar oyun varsa hepsini toplayıp Bundle yapmışlar. İnanmıyor musunuz?

Örneğin, minimum 1$’a alabileceğiniz oyunlardan BioShock‘u gelmiş geçmiş en iyi üçüncü FPS seçmiştik. Diğeri, The Darkness II bize göre çizgi romanlardan uyarlanmış en iyi 5. süper kahraman oyunuydu. Tamam, The Bureau: XCOM Declassified için hayırlı şeyler pek söylemedik ama, yine de diğer ikisinin yanında 1$’a gelse, Steam kütüphanenizde dursa, arada açıp bir şans verirsiniz; o kadar da kötü değildi oyun.

humblebundlejuly2014

Şu sıralar 7.40$ olan ortalamayı aşarsanız alacağınız oyunlar arasından Mafia II‘yi ise gelmiş geçmiş en iyi 10. açık dünya serüven oyunu seçmiştik. Anlatım kabiliyetini öve öve bitiremediğimiz Spec Ops: The Line‘ı ise “filmini Uwe Boll çekse yine Oscar adayı olacak en iyi 6 oyun” arasında göstermiştik. Bu üçlünün nazar boncuğu da BioShock 2 işte. Yukarıdaki The Bureau’nun, görece iyi versiyonu.

20$’lık barajı geçince aldığınız oyunlara ise düzdüğümüz övgüler buradan Mars’a köprü olur, haberiniz yok. Yazarlarımızdan Yiğitcan’ın görgüsüz gibi her ortamda övdüğü XCOM: Enemy Unknown‘u vaktinde dizisi çekilse on numara olacak diziler arasında, en iyi remake’ler arasında göstermiş, bir de gelmiş geçmiş en iyi 2. taktiksel RYO seçmiştik. Diğeri, yani BioShock Infinite ise FauxPlay’e göre 2013’ün en iyi 4. oyunuyudu.

Uzun lafın kısası: Bizce bu Humble Bundle’ı kaçırmayın.  XCOM: Enemy Unknown ve BioShock Infinite’i daha önce oynamadıysanız 20$’ı fırlatın, aklınız kalmasın. Humble’ın uzun süredir yayınladığı en baba bundle olduğuna şüphe yok yani, o derece!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.