Geçen ay Disney’in yeni Indiana Jones filminde Chris Pratt’ı başrol yapacağı ile ilgili bir takım şeyler dolaşıyordu internette. Bununla ilgili daha önce görüşlerimizi şurada belirtmiş, Pratt’i Indiana Jones olarak değerlendirmenin çok tahmin edilebilir bir şey olduğunu düşündüğümüzü söylemiştik. İş o zaman daha ziyade dedikodu seviyesindeydi, fakat Deadline’ın yaptığı haber ile birlikte anladığımız kadarıyla durum daha da ciddileşti çünkü işin içinde artık sadece Disney yok. Habere göre Steven Spielberg de yeni Indiana Jones filminde Indy rolünü Chris Pratt’in canlandırmasını istiyor.

Guardians of The Galaxy’den sonra Jurassic World’de de oynayacak olan Pratt, Steven Spielberg’ün yeni arzu nesnesi olarak daha pek çok büyük projede oynayabilir ama bu umarız onun yüzünü eksitmez çünkü kendisinin önü epey açık görünüyor. Pratt’in Indiana Jones’u oynama konusuna gelince, serinin hayranları buna çok sıcak bakıyorlar. Hatta “Indy’yi oynasa oynasa Pratt oynar” diye haykıran bir çoğunluk var.

download

Parks and Recreation ile yıldızı parlayan Pratt ise gerçekten bir Indiana Jones filminde harika olur diye düşünüyorum, özellikle Guardians of The Galaxy’nin başında zaten ben kendisinden ufak bir Indy havası almıştım, neden olmasın yani? Benedict Cumberbatch oynamadıktan sonra dünya üzerindeki herhangi bir rolü Chris Pratt’in oynamasına sonuna kadar varım, adam samimi, komik, sevimli ve gayet yakışıklı.

Tabii Disney ve Spielberg’ün son sözü ne olur bilemiyoruz, ortada bir George Lucas olmadıktan sonra nasıl bir Indy ile karşılaşacağız epey merak ediyorum doğrusu. Hatırlarsanız Kingdom of the Crystal Skull rezalet bir filmdi, bunu da aynı şekilde batırırlarsa Indiana Jones ismi iyice ayağa düşecek artık. Umarız sağlam bir iş çıkartırlar. Siz ne diyorsunuz?

 

Author

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

3 Comments

  1. “Chris Pratt’in oynamasına sonuna kadar varım, adam samimi, komik, sevimli ve gayet yakışıklı.” bu yazdığına sonuna kadar katılıyorum,Indiana Jones için yeni film çekilecek denildiği andan itibaren chris pratt oynarsa oynar sözü ortalıkta dolaşıyordu,bende cuk oturur demiştim!

    • bencede cuk oturur gayet role uyuyor ama aynı anda 3 farklı seride oynaması biraz garip geldi guardians of the galaxt jurassic park indiana jones ?

  2. Ruşen Akman Reply

    Çok memnun olurum şahsen, Indy’yi alırsa Han Solo’ya da yürür diye düşünüyorum ki bu beni oldukça heyecanlandırıyor 😀

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.