Eğer geçtiğimiz günlerde Disney’nin “ergen” kanalı olma ihtiyacıyla yola çıkmış Freeform‘da yayınlanacak Cloak & Dagger’ın başrol olarak kendisine ön ergenlik çağı insanlara hitap edecek oyuncular bulmasına gücendiyseniz, belki Runaways’in kadrosu da sizi irite edebilir. Her biri pırlanta gibi güzel çocuklar zira. Elbette Freeform yerine Hulu’da yayınlanacak olması, kaynak materyalin getirdiği kredi –çünkü Runaways müthiştir yani– ve aktörlerin Cloak & Dagger kadar bariz hitap kitlesi belli insanlar olmamaları biraz hafifletiyor bu hissiyatı.

Ama genelde aşağıda göreceğiniz aktörler, küçük de olsa, belirli tip dizi ve filmlerden gelme değiller. Hiçbiri öyle şanı şöhretiyle sizi vurmayacak, ancak bir iki tanesine göz aşinalığınız olacak büyük ihtimalle. O yüzden gerçekten bir fikir oluşturmak mümkün değil. Biz şu an oyumuzu Hulu ve Runaways kredilerinden yana kullanıp, temkinde kalıyoruz. Sözü de Marvel’ın yayınladığı resmi karakter tanımlarına bırakıyoruz. Bu arada sanıyoruz Molly Hayes’i Molly Hernandez yapıp yaşını büyütmüşler, aman Berna duymasın…

Runaways 1

Rhenzy Feliz, Alex Wilder: Nerd ve bununla gururlu. İtiraf etmek gerekiyor ki, kendisi biraz yalnızlık düşkünü. Alex vaktinin çoğunu video oyunları oynayarak geçiriyor, ama içten içe en çok istediği şey çocukluk arkadaşlarını tekrar toplamak.

Virginia Gardner, Karolina Dean: Manken gibi görünüşünün, profesyonel olarak beyazlaştırılmış gülümsemesinin arkasında çok şey saklıyor. Ailesinin yüksek beklentileri ve sorumlulukları altında eziliyor. Ayrıcalıkları ve mükemmeliyetinin altında, Karolina kimliğini ve arzularını keşfetmek için yeni bir hevese sahip.

Lyrica Okano, Nico Minoru: Sert, zeki ve bağımsız. Ergen atarını tek başına sembolize ediyor. Pagan büyülerine hevesi var. Nico’nun özenle biçilmiş gotik kız imajı onu arkadaşları ve ailesinden uzaklaştırıyor, ama belki de ihtiyacı olan şey sadece biriyle konuşmak.

Ariela Barer, Gert Yorkes: Mor saçlı, gözlüklü, modern bir riot grrl. Vaaz vermek için hiçbir fırsatı kaçırmayan Gert, bazen sosyal adalet savaşçısı kişiliğini gerçek hislerini gizlemek için kullanıyor.

Gregg Sulkin, Chase Stein: Lacrosse oynayan, liseli kalp hırsızı. Çok kişi onu “aptal sporcu” diye unutup geçse de, Chase mühendislik konusunda değerlendirilmeyen bir zeka gösteriyor, aynı epey başarılı babası gibi.

Allegra Acosta, Molly Hernandez: Grubun en genci ve en masumu. Pozitif kişiliği ve ait olmak için hissettiği büyük açlıkla biliniyor.

Runaways 11

Grup bu. ne diyorsunuz?

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.