Yılın bu dönemleri, hepimiz yeni kararlar almak konusunda elimizi hiç korkak alıştırmıyoruz. Yeni yılda daha fazla spor yapacağımızı, kendimize daha fazla zaman ayıracağımıza, daha fazla kitap okuyup daha fazla film izleyeceğimize dair yeminler ediyoruz. Tabii bazen, bu kararların arasında kötü kararlar da yer alıyor. Kişisel gelişim konuşmalarından nefret ederim ama bugün burada size şunu söyleyebilirim ki: Rahat olun. Çünkü alacağınız hiçbir karar Hulu’nun, How I Met Your Father dizisi yapma kararından daha kötü olamaz!

Ben gerçekten, birinin “Abi hani bizim şu final bölümünü mahvedip tüm hayranların tepkisini topladığımız bir dizi vardı ya, hah onunla aynı mantıkta bir dizi çekelim ama bu sefer başrolde ‘Anne’ olsun.” fikrini ortaya attığı toplantı ortamının bir dizisinin çekilmesini istiyorum. Bu fikri ortaya atan nasıl bir dehâdır, bunu kabul eden yapımcı nasıl bir yapımcıdır gerçekten çok merak ediyorum. Tabii daha sonra dizinin çekimleri sırasında, çekildikten sonra, fragmanı yayınlarken bir insan evladının da çıkıp “Biz ne yapıyoruz?” diye sormamasını ayrıca özel buluyorum. Kuzum, siz ne yapıyorsunuz Allah aşkına?

Yani nasıl anlatmaya başlasam gerçekten bilmiyorum. Öncelikle How I Met Your Mother’ın 2005 yılında ortaya atarak, diğer sitcomlardan sıyırıldığı fikri hiç değiştirmeden aynı şekilde işlemenin, bir kez daha kendilerini başarıya ulaştıracağını düşünen dizi yapımcılarını tebrik ediyorum. Gerçekten fragman, fazla değil birazcık daha kalitesiz gözükseydi bunun, How I Met Your Mother dizisini seven birkaç hayranın kendi aralarında eğlenmek için yaptıkları bir video olarak görebilirdim. Ama gelin görün ki hiç de öyle değil ve Hulu, başrolünde Hilary Duff’ın olacağı How I Met Your Father dizisinin önümüzdeki Ocak ayının 18. gününde geleceğini söylüyor. Biz de Allah akıl fikir versin diyoruz.

Yok yok soğumadım hâlâ, izninizle bir miktar daha gömeceğim. Fragmanda gördüğümüz her karakter, gözüme o kadar yapmacık, o kadar HIMYM çakması geliyor ki anlatamam. Hele Hilary Duff’ın oynadığı Sophie karakteriyle Christopher Lowell’ın canlandıracağı Jesse karakteri arasındaki bakışmalar, yine arkadaşlar arasında gidip gelmeli bir ilişkinin yaşanacağını şimdiden söylüyor. Muhtemelen tam on iki sezon boyunca biz asıl babanın kim olduğunu tahmin etmeye çalışırken sevgili Anne’miz Sophie, final bölümünde gidip Jesse’nin kapısını çalacak. Biz bunların ciğerini biliyoruz ya!

Oh rahatladım. Vallahi hayatımda daha kötü bir karar görmedim, gören varsa beri gelsin. Siz nasıl buldunuz sevgili geekler How I Met Your Father dizisini? Oturup izlemeye değer mi sizce yoksa siz de benim gibi etinizle kemiğinizle nefret mi ettiniz?

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.