24 ile olan ilişkiniz nedir bilmiyorum, fakat dürüst olmak gerekirse ben seviyorum. Hem de çok. Yer yer felaket zenofobik olduğunun, işkenceyi olumladığının; hatta alkışladığının farkındayım, fakat TV dizileri söz konusu olduğu zaman o Tom Clancy-vari komplo hikayelerini 24 kadar iyi yansıtan yok. O kadar ki, çok ucuz bir hamle olmasına rağmen, Fox‘un 24’ü geri getirmesine sevindim, çünkü sadece Jack Bauer’ın “WE DON’T HAVE ANY TIME” diye bağırışının getirdiği o gerilim hissini bile özlemişim.

Benle bu konuda aynı fikirdeyseniz, 24: Live Another Day‘in ilk elle tutulur fragmanını size iftiharla sunmak isterim. Fragman 30 saniye, fakat bu otuz saniye içersinde konunun 24’ün diğer sezonlarından hiçbir farkı olmadığı net bir şekilde görülüyor. Ortada yine Amerikan başkanının canına kast eden birileri var, Jack yine haksız yere suçlanıyor ve HİÇ ZAMANLARI YOK, LANET OLSUN. Olsun, biz seni böyle kabullendik Jack Bauer. Buyurun efendim, 24: Live Another Day fragmanı. Unutmadan hatırlatalım, yeni 24’ün ilk bölümü 5 Mayıs günü yayınlanacak. Saatlerinizi ayarlayın.

http://www.youtube.com/watch?v=islN8Qus7hA

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.