Ne derseniz deyin, Agents of SHIELD birinci sezonunda “he, bu da MCU’nun bir parçası işte” kıvamında tahammül ettiğimiz bir diziden, ikinci sezonunun sonunda ağzımızı sulandırarak bizi bırakan harika bir yapıma çok güzel bir şekilde dönüştü. Tancharoen ve Whedon ikilisi, dizinin sorunlarını çok güzel tespit ettiler, çok güzel çözdüler ve diziye kendine has bir kimliği muhteşem bir şekilde kazandırdılar.

shield-2-d3315

Üçüncü sezonu da bu yüzden dev bir hevesle bekler vaziyetteyiz. En son Coulson, Skye’ın eline üzerinde “Caterpillar” yazan dosyayı tutuşturdu, Marvel Instagram üzerinden “Secret Warriors” ismini de resmen açıkladı. Artık biliyoruz ki Marvel’ın büyük event’i Secret War’ı uyarlamaya girişecek dizi bir sonraki sezonunda. Peki ne olacak, ne yapacak, nelere çalışacak? İşte onunla ilgil ipuçları toplama çabalarımız devam ediyor. Bu uğurda da sağ olsun, Agents of SHIELD’ın yeni sezon posteri mis gibi düştü elimize.

Öncelikle bir şeyi söyleyelim, poster çok şık. Daha önceden bölümler için yayınlanan Art of Level 7 Art of Evolution posterlerinin yanında, bu baya bir içim su. Renkleri olsun, kompozisyonu olsun, hakikaten insanın baktıkça bakası geliyor. Biri tutup poster olarak odama asmam için verse, zerre hayır demem. Ama asıl merak ettiğimiz şey bu değil, değil mi? Neler toplayabiliyoruz posterden, mesele o.

shield

İlk olarak Simmons’ın posterdeki varlığı dev artı. Karakter dizinin kadrosundan çıkmayınca biraz kıllanmıştık, ama neticede yine Fitz’in kafasında bir imge olabilirdi, flashback olabilirdi… Posterde olması Simmons’ı yutan o nesnenin kendisini öldürmediğini gösteriyor. Görebildiğimiz kadarıyla elektrikli yavan çocuk Lincoln de ana kadrodaki yerini posterde perçinlemiş. Ward da yine oralarda bir yerlerde duruyor, üçüncü sezonda da yer tutacak belli. Fakat bize en ilginç gelen, Mockingbird’in önem olarak yerleştirildiği mevki oldu. Bu bizce onun Secret Warriors ekibindeki yerinin kesin olduğuna delalet. Peki siz ne diyorsunuz? Yorumlarınız neler? Aşağıya kaptırın!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.