Bu aralar “Ben daha başlamadım ya Preacher iyi mi?” sorularını çok görüyoruz. Dizinin sahibi AMC, şimdilik gidişattan memnun gibi. Sony Pictures ve AMC elbirliği ile hayata geçirilen Preacher, henüz ilk sezonun ortasında olmasına rağmen ikinci sezon için yeşil ışığı kaptı. Reyting araştırmalarına göre bölüm başına 3.3 milyon seyirciye ulaşan Preacher (bu sayıya internetten izleyen milyonlar elbette dahil değil) AMC’nin beklentilerinin üstünde olacak ki, ‘Devamı gelecek mi?’ endişeleri başlamadan cevap verdiler.

Çizgiroman dünyasının ‘tadımlık’ değil ‘doyumluk’ olmaya başladığı o güzel diyarların önde gelen isimlerinden birisi olan Preacher‘ın dizisine gecikmeden başlamanızı tavsiye ederiz, ileride “Ben başından beri izliyordum oğlum” ya da “Ben çizgiromanını okudum” demek için hala vakit var. Başrollerdeki Dominic Cooper ve Ruth Negga‘yı MCU’dan hatırlıyoruz, bir de Watchmen‘deki muhteşem Rorschach rolüyle ‘Yarabbi şükür’ dedirten Jackie Earle Haley kötü adam rolüyle karşımızda.

Pis, vahşi ve kafanızı işgal ettiğine değecek bir çizgiroman Preacher. Dizisi de o yönde gidiyor. Daha da fazla anlatmayalım, siz başlayın. Güzel seyirler!

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.