Elemental bizi yeni yılın yaz aylarında karşılayacak olan Pixar filmi ve adından da tahmin edebileceğiniz gibi bu şehirde bütün elementler bir arada yaşıyor! Filmimiz asabi, sert ve hazırcevap Ember ile eğlenceli, enerjik, anı yaşayan Wade karakterlerinin arkadaşlığını anlatacak ve bu süreçte Wade Ember karakterine bu dünya hakkındaki fikirlerini sorgulatacak.

Pixar filmlerinin son on yılına baktığımızda istisnai birkaç proje dışında pek de beklediğimiz etkileyicilikte işler görmediğimizi söylesem çok da itiraz eden çıkmaz diye düşünüyorum. Elemental da o istisnalardan biri olacak gibi duruyor. İnşallah fikrin harika olduğu ama uygulanışın insanı hayal kırıklığına uğrattığı onlarca projenin aksine gerçekten aklımızda kalan bir iş olur. Walt Disney Studios çatısından çıkan Zootopia dediğim şeyin olumlu bir temsili idi mesela. Coco da olur, Inside Out zaten süperdi. Ben umutluyum bu kısa videodan sonra. Özellikle farklı elementlerin birbirlerine olan etkisinin gösterilenin dışında daha ne tür şeylere sebep olacağını merak ediyorum.

Favori Pixar filminiz hangisi? Favori Disney animasyonunuz hangisi? Siz de yaşınız ne olursa olsun bu türü takdir etmeyi bilenlerden misiniz? Ülkemizde ne zaman bu tür bir filme gitseniz çocuk çığlıklarından filmi izleyememek sizi de sinir ediyor mu? Incredibles için yeni bir devam filmi ister misiniz? Fikirlerinizi -haberi Avatar ile ilgili sandığınız için bana hakaret etmeden– uygun kısma aktarın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.