Vanity Fair dergisine verdiği röportajın bir noktasında Chris Hemsworth MCU içinde canlandırdığı Thor karakterinin artık ölmesi gerektiğini söyledi. Bir daha role dönmeyi isteyip istemediğine “Evet, tabii ki.” diyen Avustralyalı devam ediyor: “Eğer bunu yaparsak kitabı kapatmamız gerekir gibi hissediyorum, ne demek istediğimi anlatabiliyor muyum? Hissim, doğal sonucun muhtemelen bu olması gerektiği. Bu bir final olurdu gibi geliyor; bunu da herhangi biri bana herhangi bir bilgi verdiği için ya da planlar olduğu için filan demiyorum. Elinizde bir kahramanın doğuşu var, yolculuğu var sonra da ölümü var ve bilmiyorum o aşamaya geldim mi? Kim bilir?

chris hemsworth as thor

Bu adam daha birkaç ay önce ‘’Rolü sonsuza kadar oynarım, daha yapacak bir sürü şey var!’’ diyen bir kişiydi. Şimdi düşünelim; bu son birkaç ayda karakter ya da adama dair ne olmuş olabilir de böyle tam zıttı bir yöne kaymış olsun? Tabii ki rezalet ötesi, Taika Waititi isimli ilginç yönetmenimizin en uyduruk işi olma potansiyeline sahip Thor: Love and Thunder vizyona girdi! Film artık Chris Hemsworth için ne kadar can sıkıcı bir sonuç verdiyse eleştirilerde, resmen rolden soğumuş. Onu da suçluyamıyorum. Film o kadar baştan savma hissettirdi ki, baş üçlümüzün hepsi ayrı harcandı. Valkyrie çok az göründü, Thor zaten ne yaptığını kendi de anlamadı, Jane Foster iyi güzeldi ilginç bir şekilde ama onu da sonda öldürdüler zaten. Bana sorarsanız Thor: The Dark World bu film yanında başyapıt kalır. Orada en azından bazı sahneler cidden iyiydi. Frigga karakterinin cenazesi, Loki karakterininsahte de olsa– ölümü, girişteki aksiyon filan.

Sizin Thor karakterinin geleceğine dair hevesiniz kaldı mı? Taiki Waititi bir tane daha MCU filmi çeksin ister misiniz? Chris Hemsworth’u seviyor musunuz? Love karakterini bir daha görecek miyiz? Thor filmleri sıralamanız nedir? MCU adına haberleri okurken sizde de genel bir boşvermişlik var mı? Görüşlerinizi bizimle saçmalamayı çok da abartmadan paylaşın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

2 Comments

  1. Thor filmlerin içinde en kötüsü tartışmasız Thor: Love and Thunder filmidir seyrederken kendimi kötü hissettim iyice saçmalamışlar resmen oyuncularda değilde senaryo ve yönetmen berbatı da ötesinde bir yapım çıkarmışlar.

  2. Taiki gerçekten rezalet bir yönetmen ama adam o yüzden bırakmıyor. Adamın norolojik rahatsızlığa yatkınlığı çıktı o yüzden bırakıyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.