Avengers: Infinity War‘ın çıkışına 50 günden az kaldı ve bunun ne anlama geldiğini tüm geek dünyası biliyor: Hype treni kalkmak üzere. 27 Nisan 2018’e kadar elimize ne bilgi gelirse, satır arasına kadar tüketiyor ve dişlerimizi geçiriyoruz. Gelen bilgi 15 farklı dergi kapağı ve bu dergi kapaklarının yanında verilen tanımlarsa: İşte o zaman kopuyor ve çıldırıyoruz.

Özellikle de bu tanımlar, filmin içerisinde de ekip olacak karakterleri içeriyorsa. Evet sevgili geekler, yanlış duymadınız; Entertainment Weekly dergisinin muhteşem kapaklarındaki dağılımlar kazara değil. Burada gördüğümüz kombinasyonların her biri filmde de hikayesel ve konusal açıdan önem arz edecek. Dilerseniz hiç nefesimizi bırakmadan ikili ve üçlü oyunlara geçelim!

 

Scarlet Witch + Nebula

0_fkz8yeC

Guardians ekibinin bir kısmının dünyaya gelmesiyle, Witch ve Nebula bir süre birlikte hareket edecekler. İkilinin en büyük ortak noktaları, kardeşlerinin hayatları üzerinde bıraktıkları iz. Bir de tabi süper güçler falan.

 

Thor + Groot + Rocket

1_tpw3256

Groot ve Rocket’ı ayırmak zaten mümkün değil. Onların yanına yeni, Unworthy hâliyle Thor eklenecek. Thor’un Ragnarok sonrası büründüğü karakteri muhtemelen bu ikili ile çok güzel paslaşacaktır.

 

Doctor Strange

2_ejeE5zo

Sorcerer Supreme’in kavgası bütün karakterler arasındaki en büyüklerinden biri. Çünkü Thanos Infinity Stone kovalıyor. Strange boynunda bir Infinity Stone ile geziyor.

1 2 3 4 5
Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.