Daha önce de defalarca söylemiştim, düzenli okurlarımız bilirler. Benim en sevdiğim süper kahraman Carol Danvers. Bunun “en sevdiğim kadın kahraman”, “en sevdiğim Marvel kahramanı” gibi ayraçları yok. Gelmiş geçmiş en sevdiğim süper kahramanlar ilk beşi Carol Danvers, Batman, Hawkeye, Steve Rogers ve Superman diye gidiyor, tablo da yıllardır pek değişmiyor.

Emily Blunt YSL Opium

O yüzden Marvel 2018’de gelecek olan Captain Marvel filmin açıkladığında sevincimden duvar dövdüm. O yüzden senarist olarak Guardians of the Galaxy diye bir filmden bugün söz ediyor olmamızın tek sebebi olan Nicole Perlman atandığında heyecandan yorganları yedim. O yüzden de olası oyuncu seçimi haberlerini büyük bir merakla takip ediyorum. Ve kafamda tek bir aday olması yüzünden de, her haberden aynı şeyi bekliyorum: Emily Blunt’ın Carol Danvers’ı oynayacağının açıklanması.

İşte şimdi ortada bu konuyla ilgili dolaşan ciddi bir dedikodu var. Aşağı yukarı herkesin son bir gün içerisinde verdiği bir habere göre, Emily Blunt Marvel ile Carol Danvers’ı canlandırmak üzere anlaşmayı yaptı bile. Ortada henüz bir resmi açıklama yok, fakat söylenenler işin teklif aşamasını geçtiği yönünde olduğu için, eğer doğruysa kokusu birkaç güne, belki de Disney’nin büyük organizasyonu D23’e kadar çıkacaktır.

CaptainMarvel

Fikrimi bu konuda defalarca söyledim. Carol Danvers’a Emily Blunt kadar yakışacak bir oyuncu daha yok dünya üzerinde. Bu dedikodunun önündeki tek engel olarak basın mensupları daha yönetmenin belli olmamasını söylüyorlar; ama Marvel’ın daha evvel yönetmenden önce oyuncuyu seçme yöntemine başvurabildiğini Doctor Strange ile görmüştük. Hakeza Black Panther da yönetmeninden önce belli olmuştu. Marvel doğru bir oyuncu bulduysa, yönetmeni beklemeyi tercih etmeyebiliyor anlayacağınız. Bu da Emily Blunt ihtimalini kuvvetlendiriyor. Bakalım. Bekleyip göreceğiz birkaç güne. Temennimiz gerçek çıkması, çünkü hakikaten Blunt’tan daha iyi bir aday yok Captain Marvel için be!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.