Ramazan ayının klasikleşen haberlerinden olan oruç tutmama dayakları yavaş yavaş artarken, bir haber de Gotham şehrinden geldi. Tutanaklara göre, misafirliğe geldiği evin kahyası tarafından önce sözle taciz edilen K.K. sonrasında bilincini kaybedene kadar darp edildi.

alfred_ramazan_dayak_00

“DİNİ BAHANE EDİYORLAR”

Mağdur K.K. olayı şöyle aktardı:

“Uzun zamandır dostum olan B.W.’nin malikanesine iftar sonrasında ziyaret amaçlı gitmiştim. Sahur öncesi evin kahyası sahura kalıp kalmayacağımı sordu. Uzaylı olduğumu, oruç tutmadığımı söyledim. Kahya A.P. normalde sakin bir adamdır ancak bu noktada çileden çıkarak bana saldırmaya başladı.”

alfred_ramazan_dayak_02

 

“ANAMIN ADININ MARTHA OLDUĞUNU SÖYLEREK KURTULDUM”

Polisler soruşturma için aradılarsa da kahya A.P.’ye ulaşamadılar, hanesahibi B.W. ise herhangi bir yorum yapmaktan kaçındı. Uzaylı olduğu anlaşılan K.K. bu konudan dinle alakalı bir mesaj çıkartılmaması gerektiğini söyledi:

“Bence biz uzaylı olduğumuz için bizden rahatsız oluyorlar, konunun inançla bir alakası yok. Saldırgan şahıs beni darp ederken “Ne demek lan Gods Among Us” diye haykırıyor ve “False God” diye sayıklıyordu. Neyse ki anamın adının Martha olduğunu söyledim, bu noktada insafa gelip beni bıraktı.”

alfred_ramazan_dayak_01

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.