Her Oscar yayını sonrası özel bir program yapıp, halihazırda ustası olduğu viral videolardan (I’m Fucking Matt Damon, I’m Fucking Ben Affleck, Celebrities Read Mean Tweets, Halloween Candy) bir tanesini Oscar temasına uydurarak yapan Jimmy Kimmel, Movie: The Movie’den sonra yine yaptı yapacağını. Oscarlık filmlerin hep kitaplardan uyarlandığını, artık yeni medyayı kucaklamak gerektiğini söyleyerek girizgah yapan Kimmel, aşağıda gördüğünüz Bitman Begins‘in fragmanını gösterdi.

Başrollerde Chris Hemsworth, Liam Hemsworth, Meryl Streep ve Tom Hanks oynuyor. Acıklı, korkunç bir intikam hikayesi bu. Küçük kardeşi Charlie’nin kendisini hunharca ısırmasını unutamayan abisinin, psikolojik gerilim tadındaki yaşamı; Habil ve Kabil’den sonra yazılmış en iyi “kardeş kardeşe karşı” öyküsü. Charlie Bit Me sinemaya uyarlansa, ancak bu kadar iyi uyarlanabilirdi! Kimmel’ın maşallahı var, yine viral mevzusunda affetmemiş onu söyleyelim. Adamın ya buna kafası çok iyi çalışıyor, ya da kafası buna çok iyi çalışan adamları var. Her neyse sonuç muazzam. İşte Christopher Nolan’ın yönetiminde, Charlie Bit Me’ye devam filmi: Bitman Begins!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.