Eğer korku filmi seven bir insansanız ve işlerin detaylarıyla da ilgili iseniz son yıllarda Blumhouse Productions ismindeki şirketi duymamış olmanız mümkün değil. Purge serisi, Insidious serisi, Paranormal Activity serisi gibi birçok düşük bütçeden yüksek hasılat elde etme modelindeki yapımların arkasında olan şirket Happy Death Day ve Freaky gibi korku-komedi karışımı filmlerden de sorumluydu. İşte bu bahsini ettiğimiz son iki filmden Happy Death Day serisinde başrol olan Jessica Rothe tarafından yapılan yorumlardan ve iki markanın da yönetmeni olan Christopher Landon tarafından ifade edilen olumlu bakış açısından dolayı yakın bir gelecekte takma adıyla Freaky Death Day konseptinde bir crossover gelmesi bekleniyordu.

happy death day blumhouse productions jessica rothe kathryn newton freaky

Bu ay içinde vizyona girecek olan M3GAN filmi vesilesiyle The Hollywood Reporter ile konuşan yapımcı Jason Blum konu hakkında şunları dedi: “Freaky Death Day. Söylemekten nefret ediyorum ama Freaky Death Day hakkındaki rüyalarınız birkaç ay önce olduğundan bile uzakta. Yani ben çok umutlu olmazdım, ama aynı zamanda her şey de mümkün derdim.Oldukça politik bir cevap vermiş Blum ve görünen o ki bu tür bir crossover yakın zamanda olmayacak. Ben hem Happy Death Day serisini çok seven, hem de Freaky filminde oldukça eğlenen bir insan olarak böyle bir istek olduğunu bile bilmiyordum dolayısıyla pek de üzülmedim olumsuz gelişmeye. Şu an tek umrumda olan şey Happy Death Day serisinin ikincisinden bile daha çılgın olacağı söylenen devam filmini görmek.

Bu haberde geçen filmlerden hangilerini izlediniz? Freaky filminde Vince Vaughn tarafından müthiş bir performans sergilendiğini biliyor muydunuz? Korku filmlerine komedi eklendiğinde soğur musunuz? Patrick Wilson beyefendinin hem Insidious hem de The Conjuring serilerinde başrol olması ilginç değil mi? Düşüncelerinizi belirtirken bizlere en acayip crossover isteklerinizi söylemeyi unutmayın ve hayır, Özgür Turhan yazmak yasak.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.