Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC’in organize ettiği Boğaziçi Bilişim Ödüllerinin 2017 töreni geçtiğimiz gün meydana geldi. Bilişim, teknoloji ve dijital medya alanında faaliyet gösteren insanlar bir araya geldiler. Boğaziçi Üniversitesi’nin güzide, çok çiçek Bilişim Kulübü üyeleri onları takdir edip teşekkürlerle yolladılar. Ve bu güzel gecenin sonunda bir insanlık için küçük, bizim için ise çok büyük şöyle bir şey hediye edildi bize:

boğaziçi bilişim ödülleri en iyi içerik sitesi geekyapar

2017 için En İyi İçerik Sitesi dalında Boğaziçi Bilişim Ödülü Geekyapar’ın! Bu inanılmaz onore edici ödül için Boğaziçi Bilişim Kulübü COMPEC’e, ülkenin en ümit vaat eden dimağlarını yetiştiren Boğaziçi Üniversitesi’ne ve bize oy veren, destekleyen herkese kucak dolusu teşekkürler! Ozan zaten ödülü alırken telaffuz etti ancak, bu sizin ve bizim tutkumuzun bir araya gelmesinin güzelliğine verilen bir ödül. Bu tutkuyu paylaşan, tutan, arttıran, içinden geçen ve destek atan herkese milyarlarca kez teşekkürler.

Geekyapar, bir içerik platformu olarak dört sene önce başladı hayatına. O dört sene içerisinde pek çok yazar arkadaşımız gelip geçti siteden ve onların da bu ödülde payı, emeği var. Onlara da defalarca teşekkürler.

Geekyapar’ı YouTube‘dan, Spotify‘a, Soundcloud‘dan, Twitch‘e ürettiği ve coştuğu ve sinirlendiği ve üzüldüğü her yerde şehvetle takip edip; üretimimize, coşkumuza, sinirimize ve üzüntümüze katılan herkes: Bu ödülü hep beraber aldık. Bu ödülü geek dünyası olarak aldık. Biz yüzbinlerce geek olarak bu yola çıkmadan önce Big Bang Theory gibi bir şeydi geek. Bugün artık araştıran demek, tutkulu demek, meraklı demek, bilgili demek. Bu ödül de bunu böyle bilen ve böyle anlatan herkese verildi.

Sayısızca, afsızca, sonsuzca… Teşekkürler!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.