tales_from_the_borderlands

“Adventure türü öldü!” cümlesi dahi ölmüşken Telltale büyük bir risk aldı ve Adventure türünü diriltmeyi denedi. Sonuç?

The Walking Dead, 5 birbirinden şahane (ama kısa) bölümden oluşan bir oyun. Üstüne bir de muhteşem Fables‘ın uyarlaması, Wolf Among Us!

Böylece eski oyun türü tekrar popüler kültürle birleşti ve ortaya tekrar tekrar oynanabilecek, ödüle doymayan oyunlar çıktı. Peki Telltale şimdi ne yapmakta? Öncelikle şirket The Walking Dead oyunun devamını (2. Sezon) yapmakla meşgul ancak tek yaptıkları bu değil. Aynı zamanda Borderlands için de kolları sıvamış durumdalar. Gearbox Software’in de yardımıyla Borderlands macerasına yeni karakterler ve yepyeni bir hikaye ile devam edeceğiz.

Yetkililerin yaptıkları açıklamaya göre oyun “yeni konsollar” için gelecek. Ben öyle tahmin ediyorum ki PC için de çıkar… çıkar değil mi? :/

http://youtu.be/RPUKNDB82UQ

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.