Bakın inanamayacağınız kadar. Aklınız hayaliniz alacak sanıyorsunuz şu an. Bizim Flash gömmeleri, Arrow gömmeleri izleyip çıkardığınız kadarıyla kafanızda bir portre var. O portre sınırları dahilinde bir şeyler yapmışızdır sanıyorsunuz. İki şaka, iki komiklik, bir koltuk, üç kişi. Sandığınız şey bu. Yanılıyorsunuz. Dawn of Justice dendi, gömdük. Flash, vurduk. Arrow, ezdik. X-Men: Apocalypse’in suyu çıktı. Ama Kötü Çocuk? Kötü Çocuk için ayrı bir yer varmış hayatımızda.

Geekyapar’ın güzide insanları Cevdet, Can T., Sungur, Berna ve Yücel; bir kameranın karşısına oturup gavur gömer gibi vurdular filme. Acımadılar. Suyu çıktı, suyuna üflediler. Buhar oldu, vantilatörle girdiler. Sonunda gerçekten filme dair hiçbir şey kalmadı. Gömerken Newton’ın madde kanunu baştan yazdı ekip. Var olan bir şeyi yok ettiler resmen. Türkiye sinema tarihinin belki de en kötü işlerinden birine yakışan neyse, o görevi başarıyla ifa ettiler.

“Nasıl bir şey lan bu” derseniz, şöyle bir şey. İzleyin. İzlerken Geekyapar ekibinin mimiklerini, jestlerini takip edin. Bu da Muhit’imize challenge’dır. Videoyu izledikten sonra aşağıya, Giphy kullanarak video içinden yaptığınız gifleri koyun. Size söz, en güzellerini yazılaştırıp, dünya aleme afişe edeceğiz. Çünkü üzerimize afiyet, bizce öyle güzel gömdük. Buyurun izleyin, gifleri de döşeyin!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.