Arkadaşlar ben… ben kendimi çok iyi hissetmiyorum.

Hatırlarsanız, vakti zamanında size Sonic the Hedgehog’un canlı bir filminin yapılmakta olduğu haberini vermiştik. Gelmiş geçmiş en kötü oyunlardan biri kabul edilen Sonic ‘06’da Sonic’i gerçeksi insanların arasına sokmaktan dolayı inanılmaz şikayet yemiş, son on yıldır doğru düzgün çıkarttığı her oyun için sekiz tane de berbat iş çıkartmış olan Sonic serisinin canlı filme uyarlanıyor olması bir garabetti. Bu garabete bir şekilde James Marsden’i dahil ettiler. Oturup samimiyetle üzüldük.

Şimdi? Şimdi gerçekten bir Thanos gelse de The Snap™ atsın istiyorum. Çünkü The Hollywood Reporter’a göre filmin baş kötüsünü oynaması için Jim Carrey ile anlaşmak üzereler.

Jim Carrey

Filmin baş kötüsünü pek çoğumuz Sonic çizgi romanları, çizgi filmleri, oyunları ve arada çıkan zırtapoz yan ürünlerinden biliyoruz. Dr. Eggman, ya da başka koşullarda tanıştıysanız Dr. Robotnik kendisine özel bir şişman taşıyıcı hovercraft’ta oturup, orman hayvanlarını çalmakla uğraşan karikatür bir kötü adam. Jim Carrey bu karakteri canlandıracak. Peki. Kafamızda canlanan sadece tek bir şey var, o da Şirinler’de Hank Azaria’nın sergilediği Gargamel performansı.

Yani evet, böyle bir şey yapabilir Jim Carrey. Açıkçası yaparsa onun adına da utanmayız, çünkü oluyor böyle şeyler. Ama niye? Neden? Koskoca Jim Carrey nasıl ikna oldu? Gerçekten ortada iyi bir proje vaadi mi var, yoksa çok çok para mı öneriliyor bu adamlara? Nasıl bir film yapacaklar? Bu filmin iyi olma ihtimali var mı, yoksa Jim Carrey’nin kariyerine bir falso daha mı ekleniyor? Gerçekten üzülüyoruz geek alemi bu filmle ilgili çıkan haberlere. Siz ne diyorsunuz? Var mı aranızda “lan aslında umutluyum ha?” diyen, bizim görmediğimiz bir ışık gören?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.