Şu sıralar sinema dünyasında dönen en büyük söylentilerden biri Chris Pratt’in Disney tarafından çekilecek olası bir Indiana Jones filminde Indy’yi oynayıp oynamayacağı. Daha önce Steven Spielberg’ün yeni Indy filminde Chris Pratt’i oynatmak istediğini zaten yazmıştık. Görünüşe göre iş yavaş yavaş ciddiye biniyor. Özellikle The Kingdom of the Crystal Skull rezaletinden sonra herkesin daha iyi bir Indiana Jones filmi konusunda beklentileri kat kat arttı. Hatta aşağı yukarı herkes Indy için güzel bir remake zamanının geldiğini düşünüyor.

Öte yandan Pratt, bütün bu dedikodularla ilgili sessizliğini korumaya da devam ediyor. Ediyordu diyelim, zira Oscar gecesi kameramanlar tarafından yakalanıp köşeye sıkıştırılınca bir cevap vermek zorunda kaldı. Peki ama Parks and Recreation’da yan karakterlikten birden bire dünya çapında bir yıldıza dönüşen sempatik oyuncu konu ile ilgili ne düşünüyor?

1424724980570

“Her şey bir şey olana kadar hiç bir şeydir o yüzden şimdiye kadar hiç bir şey yok. Fakat bütün bu durumun öyle çok büyük bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bence sıkıntı yok. Kimse beni aramadı fakat insanlar arasında pek çok dedikodu duyuyorum. Benim tek gerileceğim konu Indiana Jones’un çok büyük bir isim olmasından mütevellit benim karakteri doğru canlandırıp canlandıramayacağım olur. Bu sebeple işimi en iyi şekilde yapmak konusunda gerilirim. Dediğim gibi, her şey bir şey olana kadar hiç bir şeydir.”

Valla şimdi ne yalan söyleyeyim Pratt acayip sempatik bir adam. Yukarıda yaptığı açıklama bile kendisini daha çok sevmeme sebep oluyor. Bana soracak olursanız tek çekincem Pratt’in birden bire pek çok fikri mülkte görünüp yüzünü eskitmesi olur. Adam zaten hali hazırda Star Lord, bunun üzerine bir de Jurassic World var, bütün bu isimlere artı Indiana Jones’da eklenirse neler olur bilemiyorum. Bu üç seri de uzun süre devam edecek işler zira. Pratt’ten haberler geldikçe burada paylaşıyor olacağız. Kanımca “yeni Indy kim olacak?” sorusunun cevabını bir iki aya öğrenmiş olacağız. Siz ne diyorsunuz?

Author

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

2 Comments

  1. Melih Kara Cj Reply

    Star Lord olayı sürsün de ötekiler olmasa da olur. Ama olsa güzel olur.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.