Paul Dini’nin, yıllar önce Batman: The Animated Series için yarattığı Harley Quinn, bu sene kendi özel serisine kavuşmuştu bildiğiniz gibi. O seri, Arkham Asylum’dan sonra popülaritesi katlanarak artan Quinn’in statüsünü resmen perçinleyip, muhteşem bir satış rakamına ulaşmıştı. Önce birinci baskı tükendi, sonra DC ikinciye yürüdü, o da bitti. Son gelen, bizim Bleeding Cool’da gördüğümüz haberle birlikte mevzu iyiden iyiye çığırından çıktı: Harley Quinn’in üçüncü baskısı da bitti, dört geliyor!

Açık ara DC’nin şu sıralar satışı en iyi giden işlerinden biri olan Harley Quinn serisi, an itibariyle en son yedinci sayısını çıkartacak, sekizinci sayının Temmuz ayında gelmesinin ardından, DC çapında gerçekleşecek Future’s End olayı, Harley’ye de yansıyacak. New 52 evreninin beş yıl sonrasını konu alacak Future’s End’de Harley Quinn ve Joker’ın balayını görebileceğiz. O dakikaya kadar Quinn’e doymamış olanlar, biraz daha Quinn dozu isteyenler, 12 Ağustos’ta onu ve Suicide Squad’ı konu alacak Batman: Assault on Arkham’ı izleyebilecekler.

Bu arada DC de Harley Quinn’in başarısını kutlamak için şu aşağıdaki yeni artwork’ü yayınladı. Harley Quinn #1’in dördüncü baskısının kapağında bu çizim kendine yer bulacak. Ne diyelim; tebrikler Harley, tebrikler DC!

 

HarleyQuinnCoverArt001_n2lx8exase

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.