Margot Robbie geçtiğimiz yılın en çok hasılat elde eden filmi olan Barbie ile adeta zirveye yerleşti popülerlik anlamında. Bu filmden önce de Harley Quinn karakteri ve Hollywood’taki başarılı performanslarıyla bilinen oyuncu yakın zamanda oyunculuğa ara vereceğini açıkladı.

Ben aynı zamanda herkesin beni görmekten bıktığını düşünüyorum. Muhtemelen ekranlardan bir süre uzak kalmalıyım. Dürüst olmak gerekirse yakın zamanda yeni bir film yaparsam insanlar ‘Yine mi o? Bütün bir yazı onunla geçirdik zaten. Gözümüzde çoktan bitti.’ diyecekler. Bir sonraki işimin n’olacağını bilmiyorum ama umuyorum ki yakın zamanda olmayacak.” Akıllı bir tercih bana sorarsanız. Çünkü Hollywood oyunları bunu cidden hissettiriyor seyirciye zaman zaman. Mesela bundan birkaç yıl önce durum Jennifer Lawrence için geçerliydi. Chris Pratt de keza yaşadı aynısı. Tom Holland ile dalga geçildi sonrasında. Şimdilerde ise bu tanıma en çok uyan oyunca bence Pedro Pascal. Adamı severdim ama iyice soğumaya başladım her evrende görmekten.

margot robbie tonya harding I, Tonya

Margot Robbie için çok güçlü hislerim yok açıkçası. Benim için olsa da olur olmasa da olur kategorisinde kendisi. Once Upon A Time In Hollywood filminde rolü çok az olduğu için bir şey diyemiyorum tabii de mesela Suicide Squad filmlerindeki Harley Quinn portresi bence pek başarılı değildi daha önce de yine bu sayfalarda belirttiğim gibi. Barbie filminde de bence Ken rolündeki Ryan Gosling’in yanında pek de öne çıkmadı performans açısında. Kendisinin en beğenildiği yapımlardan bazılarını da ben izlemedim I, Tonya gibi; belki fikrimi değiştirir.

Margot Robbie sevdiğiniz bir oyuncu mu? Sizce en iyi performansı hangi filmdeydi? Oyunculuğa vereceği ara ne kadar sürer? Tahminlerinizi bize yorum yazmaya ara vermeden yollayın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.