Bu sayfalarda temeli popüler kültür ürünleri üzerine olmak üzere on yılı aşkındır içerik üretiyoruz. Türkiye’de yaşayıp, burada insanlara hitap eden bir topluluk olarak bazen dile getirsek ve bazen eksik kalsak da toplumu yaralayan her şeyden bizler de etkileniyoruz. Tüm bu yıllar boyunca çizgi romanlardan yahut gişe rekoru kıran filmlerden bahsederken çoğu zaman tek gayemiz; baskının, stresin, acının ve üzüntünün galip gelebileceği durumlarda sanatsal üretimler aracılığıyla sığınacağımız bir liman bulabilmek ve okurlarımızın da bu limanı bizlerle paylaşabilmesini ümit etmekti. 6 Şubat 2023’te Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve on ilimizi birden etkileyen bu depremin acısının ise tarifi ve kaçışı yok, biliyoruz. Elimiz siteye gitmiyor, anlayışınızı bekleyerek bir süre yayınlarımıza ara verdik.

Günlerdir bizler de sizler gibi yakınlarımızdan haber almaya çalışıyor, bulabildiğimiz her fırsatta kişisel çabamızı paylaşmaya gayret ediyoruz. Depremde kaybettiğimiz yakınlarımız ve hâlen deprem bölgesinde olan yazarlarımız da var. Geekyapar, bazı üyelerinin birbirini henüz yüz yüze bile göremediği bir topluluk, uzun süreli takipçilerimizin bileceği üzere sitemizin düzenli bir geliri de bulunmuyor. Bu süreçte yapabileceğimiz tek şeyin yaralarımızı sarmak için mücadele eden insanlara destek olabilmek adına yönlendirmelerde bulunmak ve paylaşımlarımızla özellikle sosyal medya iletişiminin önemini yüzümüze çarpan bu afet durumunda kalabalık etmemek olduğuna; yazarlarımızın bu ayki site gelirlerini ise bağışlamaya karar verdik.

Depremle mücadele bir tek bugünümüzle sınırlı değil. İleriki dönemlerde birbirimize daha çok ihtiyacımız olacak ve bizler de Geekyapar.com yazarları olarak elimizden geleni, az ya da çok yapamaya çalışacağız. Hepimizin başı sağ olsun. Depremde yakınlarını kaybeden herkese sabır, yaralılarımıza acil şifa diliyoruz. Umarız iyi haberler ve güneşli günler, arkası kesilmeyecek kadar yakındır.

Afad’a Bağış
Ahbap’a Bağış
Akut’a Bağış

Author

Editör-in-çiif. Hayvan dostu, çokça yalnız; ismiyle müsemma ama çoğunlukla zararsız. İyi tavsiye verir, geç olana dek ciddiye alınmaz. Her geçen gün bitkinliğine şaşırarak ‘takı taluy takı müren‘ arıyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.