game of thrones bloopers 1

Comic-Con’dan hep ciddi haberler mi gelecek? Arada böyle komikli şeyler de paylaşıyor yapımcılar. E panellerde sabahtan akşama kadar gelecek planları, geçmişte yapılanlar, şimdi vuku bulanlar dönüyor; arada insanlar bir keyif almasın mı? İki gülmesin mi? Benioff & Weiss ikilisi de böyle düşünmüş ve Game of Thrones’un geride kalan 4. sezonundan kamera arkası görüntülerini yayınlamışlar. Yalnız şimdiden uyaralım, bu öyle bildiğiniz kamera arkası görüntülerinden değil.

Tamam, insanlar yine söyleyemedikleri repliklerle güldürüyorlar, komikli sahneler yaşanıyor, kadro birbirine takılıyor ama… sonda öyle bir sahne var ki, gerçekten gözümüzü çevirip Broadway’e baktık. Başrolünde Peter Dinklage’ın oynadığı bir Game of Thrones müzikali görmeyi rica değil, talep ediyoruz. Hatta tüm kadroyu alın, kısa bir müzikal sahneleyin. Vallahi uçak biletini de alır gideriz! Buyurun efendim, izleyin, bakın bakalım abartıyor muyuz?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.