Geçen yazı çağrımızda, baya ağır bir konu seçmiştik aslında: Unutulmaz ölümler. Ve gerçekten, muazzam şeyler yazıp yolladınız. Ben konuyu seçerken, ilk Yazı Çağrısı konumuz kadar acayip şeyler gelmez gibi hissediyordum, konu biraz daha muğlaktı çünkü, önü araziydi, yoruma açıktı. Okurken hem Geekyapar takipçilerinin üretkenliğiyle gurur duydum, hem de utandım düşük beklentilerim için. 

Yine, tek tek tüm harika yazıları okuduk, ve gelenleri elerken çok üzüldük, çok sıkıldık. Herkes kalemine sarılıp, kendine güzellemişti çünkü bir şeyler. Murat Erdem, Oğuzhan Onat, Tarkan Büyük, Boom Headshot, Feyzullah Atagür, Mustafa Çakıroğlu, Yasin Kardeş, Ömer Yunus Dikmen, Mustafa Kadir Yıldırım, Mesut Gülecen, Fatih Öztürk, Doğukan Çolak, Berk Kök, Kadir Yılmaz, Sercan Dante Çimen, Ahu Acar, en sevdiğimiz Berke Kadam, yine şahane yazan ama artık iltimas sanmasınlar diye seçemediğimiz Meltem Deniz Doğan, Berkay Oktem, Ferhat Taylan, Mustafa Burak Sarılar, Yusuf Tuna Koç, Emre Cerrah, Orkan Akısü ve Berk Çamursoy kalemlerinden akıtıp, pırlanta gibi şeyler yazdılar. Çok da iyi ettiler, hepsini kıvançla okuduk.

Kazananlar Öykü Ertan, Jeff Treves, Barış Canbaz, Zekeriya Ünal, Deniz Gizem ve Ekrem Poyraz oldu, onlara da ödülleri JBC Yayıncılık patlattı. Her birine Suicide Squad çizgi romanlarının ulaşmış olması lazım; ulaşmamış olan bir haber etsin, kontrol de edelim bu arada!

cropped-X-Men-Days-of-Future-Past-Full-Cast-Promo-Photo

Fakat biz biraz şımardık. Bu yazı çağrımızı ödülsüz yapıyoruz. Sadece ve sadece vaat ettiğimiz şey, yazınız beğenilirse eğer, kitlelerin önüne çıkmak, kalabalığa ses duyurmak. Eğer varım diyorsanız, yine kaidelerimiz belli.

  • Yazıların önceden başka bir yerde yayınlanmaması gerekmektedir.
  • Yazıların tamamen size ait olması gerekmektedir.
  • Yazılar 24 Mayıs 2016’yı 25 Mayıs 2016’ya bağlayan gece 02:00’e kadar yollanmalıdırlar.
  • Yazılar 25 Mayıs günü sitede yayınlanacaklar. İsminiz de sitede geçecek, eğer mailden isminiz anlaşılmıyorsa, mailde gördüğümüzü yazacağız, ona göre (sonra yok efendim, ben niye çılgınoğlan18 olarak basıldım falan olmasın)
  • Yazılar merhaba[at]geekyapar[nokta]com adresine ateşlenecek; konu kısmına YAZI ÇAĞRISI yazılacak.

Anlaştık mı? O zaman… Bu seferki Yazı Çağrısı’nın konusu…

X-Men! Dallarıyla, budaklarıyla; filmleriyle, oyunlarıyla; dizisiyle, çizgi romanlarıyla —aklınıza geldiği her konu başlığı ve kategorisinde X-Men! Yazıları bekliyoruz geekler!

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.