Bir sinema projesinin senaristin kağıdından beyaz perdeye kadar olan yolculuğu, çok zorlu bir süreç. Bu süreç boyunca kaç tane fikrin değiştiğini, ertelendiğini hatta iptal edildiğini her zaman çok merak etmişimdir. Öte yandan son iki yıldır bir filmin, sinemalara çıkmak için verdiği mücadeleyi yakından gözlemleme fırsatı bulduk ve hepimizin yüreği dağlandı. Evet dostlarım, James Bond’un bitmeyen çilesi No Time to Die filminden son” bir fragman daha geldi.

Gelin, önce onu izleyelim sonra da artık şu filmin çıkması için dua edelim.

Daniel Craig’in başrolünde olduğu yeni James Bond serisi, aksiyon türünde tüm zamanların en iyi örneklerinden biri olarak gösterilmeye başladı. Öte yandan kendisi sadece James Bond külliyatı içinde değil, gelmiş geçmiş tüm sinema filmleri arasında en sorunlu serilerden de biri hâline geldi. Dörtlemenin ilk filmi Casino Royale’den itibaren mükemmel bir James Bond portresi çizen Daniel Craig, her filmden sonra ayrılmak istedi fakat film yapımcıları, ünlü oyuncuyu her seferinde bir kez daha role geri dönmeye ikna ettiler. Artık Daniel Craig’i de daha fazla tutmamak için de seriye güzel bir final ile veda etmek adına, No Time to Die’ın çekimlerine başladılar.

Başladılar ama bu sefer de pandemi fırsat vermedi. Normal şartlar altında 2019 yılının Kasım ayında çıkması planlanan No Time to Die, neredeyse iki yıl gibi uzun bir süredir erteleniyor. Ha çıktı ha çıkacak diye kısa aralıklarla ertelenen yapımın, en sonunda bu ay içerisinde çıkacağı öne sürüldü. Hatta dün itibariyle de “final” fragmanı yayınlandı. Yani, bize hayırlısı demekten başka bir şey düşmüyor bu noktada ama artık gerçekten çıksın yahu! İnsan üzülüyor valla. Seriyi büyük bir keyifle izleyen biri olarak zaten Daniel Craig’i, bir kez daha 007 olarak göremeyecek olmak yeterince mutsuz ediyor beni. Bir de bu filmin başına gelen bu kadar talihsizlik, kalbimi parçalıyor artık.

007’nin en azından Daniel Craig için son macerası olan No Time to Die filmi için heyecanlı mısınız dostlarım? Sizce film bir kez daha ertelenir mi yoksa artık bu ay kavuşur muyuz? Yorumlara gelin, James Bond filmlerini konuşalım.

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.