Günü bırakın saatler geçmiyor ki yeni bir casting haberi daha duyurulmasın. Daha henüz yeni, Jude Law haberiyle coşarken, Deadpool cephesinden gelen yeni bir haberle daha şok yaşadık vallahi. Onca düşünülen, tartışılan ve olması uygun görülen isimler bir kenara itelendi ve Nathan Summers’a sinematik alemde hayat verecek isim açıklandı: Josh Brolin’e merhaba deyin millet!

josh-brolin

Hollywood Reporter’ın da desteklediği bu haber ile Brolin’in Deadpool 2 için Cable olacağı kesin bir gerçek artık. Anlaşmasının dört film olduğu söylenilen Brolin’in yerine daha önceden düşünülen isimler arasında Brad Pitt, Russell Crowe, Pierce Brosnan, David Harbour ve hatta Ron Pearlman gibi kişiler vardı. Tabii hepsi tek başına birer hayran seçimi olarak düşünülürse, şu ana kadar Fox’tan net bir ipucu dahi gelmemiş olduğunu da çok net görebiliyoruz.

Halihazırda canlandırdığı bir başka Marvel evreni karakteri olan Thanos‘un yanında Cable’a da hayat veriyor olması, birçok yorumcu tarafından olumlu bir hareket olarak düşünülüyor. Evrensel bir kötü karaktere kıyasla Deadpool gibi laubali bir karakterin filminde görecek olmamız, hem Brolin’e hem de Fox Stüdyoları’na bir yerde bizden artı puan gitmesini sağlıyor olmalı; en azından ben böyle düşünüyorum.

"Labor Day" - Mayfair Gala European Premiere - Red Carpet Arrivals: 57th BFI London Film Festival

Scott Summers’ın Jean Grey’in klonundan olan Nathan Summers karakteri için, Fox’un ne gibi şeyler çıkartacağı da büyük bir merak konusu doğrusu. X-Force’a giden yolda Deadpool’un döşediği taşlarda emin adımlarla ilerleyecek olan Cable’ın beyaz perdede yansıtılışı muhtemelen tüm evren için önem teşkil etmekte. Tabii parça pinçik düzeniyle mahvolan X-Men evreninde böyle bir beklentiye girmemek işten bile değil, değil mi?

Domino olarak kadroya önceden katılan Zazie Beetz için duyurduğumuz haberden bu yana bir ay geçmesiyle birlikte artık nihai Cable’ımız da bulundu ya; rahat uyuyabiliriz! Daha önceden Sicario, Sin City, Men in Black, Gangster Squad gibi birçok namı yürümüş yapımda yer alan Josh Brolin’i bir de Thanos’tan sonra Cable olarak görmek bir hayli heyecanlı olacak, ne dersiniz?

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.