Star Wars’ın yeni CGI animasyon dizisi Star Wars Rebels, galasını bu sonbahar aylarında Disney Channel’da yapacak. O dakikaya kadar Disney’nin hype makinesi de tam gaz çalışıyor. Sizlere daha öncesinde diziye ilk ön bakışımızı sunmuş, Kanan gibi karakterler duyuruldukça da paylaşmıştık. Teker teker duyurdukları yeni karakterleri (Inquisitor, Kanan, Ezra, Chopper) ve yenilerini Toy Faire 2014’te toptan tanıttılar. Tanıtmalarının kisvesi de Hasbro’nun çizgi dizi için özel olarak çıkartacağı iki figür koleksiyonunun duyurusuydu.

İşte Star Wars Rebels karakterleri!

Öncelikle ana karakterimiz Ezra‘dan başlayalım. Görebildiğimiz kadarıyla kendisi garip bir ışın kılıcı kabzasına sahip. Fotoğrafları da utanmadan aparttığımız Newsarama’ya göre bu değişik kabza çizgi dizi içerisinde bir mevzu olacakmış. Yani neden öyle olduğunu bize anlatacaklar. Ezra genç bir sahtekar, ya da yabancı tabiriyle, “con artist“. Sonradan Force’a duyarlı olduğunu fark ediyor, işler orada patlıyor.

Ezra

Onun yanında zaten önceden tanıştığımız “Kovboy Jedi” Kanan var. Ezra’nın ana karakter olduğu açıklandığına göre, Kanan ve Ezra arasında bir “ağabey – kardeş” ilişkisi ve “Master-Padawan” ilişkisi olacağını öngörmek pek abes olmaz. Ezra Luke’sa, Kanan hem Han Solo, hem de Obi-Wan anlayacağınız.

Kanan Cowboy Jedi

Bu aşağıdaki de gizemli karakterimiz. Kendisi dişi bir Mandalorian ve Hasbro’nun dediğine göre iyi adamlardan biri. Dürüst olmak gerekirse sevindik. Mandalorian’ları seviyoruz ve Canderous ayarında bir karakter yaratabilirlerse ölesiye izleriz.

Female Mandalorian Good Guy

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.