Yayın tarihi daha netleşmeyen The Boys 4. sezon için ilk teaser yayınlandı.

Geçen sene art arda gelen harika bölümlerin ardından tat kaçıran bir bölümle sezon finali yapan The Boys’tan bazı kıpırtılar gelmeye başladı. Amazon’un Youtube kanalı Prime Video’da, yaklaşan The Boys 4. sezon ile ilgili ilk teaser yayınlandı; Vought International kanalında da yeni sezonda Homelander’ı nelerin beklediğine dair videolar paylaşıldı.

The Boys 3. sezondan spoiler içerir;

Geçen sezonun sonunda, Butcher ve ekibinin üç sezondur yapmaya çalıştığı şeyi Homelander kendi kendine yaptı; gerçek yüzünü herkese gösterdi. Sokak ortasında, herkesin önünde cinayet işleyen Homelander, halktan aldığı anlık destekle, bunun bedelini ödeyecek gibi durmuyordu. Bu sezonda muhtemelen, bu işten hemen sıyrılamayacağını göreceğiz.

The Boys 4. sezon ilk teaser

Bu ilk teaserda Homelander, sürekli yaptığı gibi aynanın karşısına geçmiş ve kendi kendine konuşuyor. Toplum önünde yapması gereken bir konuşma için hazırlık yapıyor gibi görünen Homelander, mikrofonu eline alınca herkesi etkileyebilse de hazırlık aşamasında stresten kendini deliye vuruyor.

Sezona dair olan diğer iki video da kahramanların bağlı olduğu şirketin kanalından, Vought International’dan geliyor. İlkinde şirketin CEO’su Ashley Barret, Homelander’ın birkaç ay içinde mahkemeye çıkacağı ve cinayetle yargılanacağı haberini veriyor. Hiçbir şekilde cinayetin üstü kapatılamayacağından Ashley, Homelander’ı savunurken onu; oğluna yapılan saldırıyı engelleyen kahraman baba olarak nitelendiriyor. Amerikan hukuk sistemine güvendiklerini söyleyip, Homelander için dua edilmesini istiyor. Arada Starlight’ın hain olduğunu belirtmeden de geçmiyor.

Diğer video da Cameron Coleman adlı gazeteci ekranın karşısına geçip Ashley’nin sözlerini tekrarlıyor. Üzerine “Hâlâ Amerika’da mı yaşıyoruz!” diye bağırıp vatanseverlikten bahsetmeye başlıyor.

Sermaye arkasında, medya arkasında, halktaki karşılığını zaten biliyoruz; Homelander’ı durdurmak için ekibin artık ne yapması gerekecek merak ediyoruz. Ufak tefek şeyler yayınlanmaya başladıysa yayın tarihi de yakında netleşir ve biraz daha coşmak için ilk fragmanı bekleriz diyoruz.

Yazar

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.