Dün benim için oldukça kötü bir gündü diyebilirim. Zira nispeten uzun bir sürenin ardından ilk defa The Boys izlemeden geçirdiğimiz bir cuma gününe uyandık. Her ne kadar sezon finali bizi hayal kırıklığına uğratsa da genel olarak üçüncü sezon bizi fazlasıyla tatmin etti. Yine de The Boys’un kötüye gitmesinden, eleştirdiği süper kahraman yapımlarına dönmesinden fazlasıyla korkuyoruz. Bugün de korkumuzun en büyük nedenlerinden biri olan The Boys spin-off dizisinin ismi ve oyuncu kadrosu açıklığa kavuştu: Karşınızda Gen-V!

Gen-X, Gen-Y, Gen-Z gibi terimlerin sıklıkla kullanılmaya başlandığı şu günlerde, The Boys evreninde geçen ve süper güçlere sahip ergenlere odaklanacak bir diziye Gen-V ismini koymak çok iyi bir karar olmuş. Fakat dizinin geri kalanı için aynı şeyleri söylemeyeceğim ne yazık ki. Şimdilik hakkında çok az şey bildiğimiz diziye karşı bu kadar önyargılı olmanın iyi bir şey olmadığını biliyorum fakat daha önce pek çok kez kanıtlandığı üzere içerik sayısı arttıkça içeriklerin kalitesi düşüyor. Bu yüzden Gen-V dizisine karşı oldukça temkinliyim.

Dizimizin, liseye giden ve süper güçlere sahip olan bir grup gencin macerasını konu alacağını söylemiştik. Oyuncuların, dizinin ismini açıkladığı videoya göre Gen-V, The Boys’un sahip olduğu her şeye sahip olacak. Gençlik dizisi diye şiddet dozunu düşürmeyecekler anlayacağınız. Fakat öte yandan bir lise gençlik dizisinde izleyebileceğiniz tüm dramalara da sahip olacak gibi gözüküyor.

Siz ne diyorsunuz The Boys’un spin-off dizisi hakkında sevgili dostlarım? Sizce daha fazla The Boys dizisi gelmeli mi? Yoksa siz de benim gibi az olsun öz olsun diyenlerden misiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.