Valla gözlerimiz doldu, duygulandık! Dün elimizle yaptığımız Marvel Comics duvar kağıtlarını çok beğendiniz. Bazılarınız Facebook’ta kapak resmi yaptı, bazılarınız teşekkürlerini aşağıya yazdı. Biz de ondan şevk alıp, sözümüzü tutalım dedik. Dün Marvel’ın günüydü, bugün de DC Comics’in! 1920×1080 boyunda, DC Comics HD duvar kağıtlarını aşağıya dizdik. Yine biraz kıyıda köşede kalmış kahramanları tercih ettik. Fakat aynı Marvel’daki Cap gibi, bir tane süper popüler kahramanı da aldık, sizlere sunduk.

Çok lafı uzatmayalım. Fakat iki hatırlatma yapmak istiyoruz. Birincisi şu: Eğer bu işleri beğendiyseniz ve dahasını istiyorsanız, yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sadece Marvel ve DC değil, Dark Horse olabilir, Vertigo olabilir, başka alternatif çizgi romanlar olabilir. İkinci hatırlatmamız da şu, eğer burada görüp “kim lan bu?” dediğiniz bir süper kahraman varsa, bize belirtin. Malumunuz, süper kahraman ansiklopedimize başladık. Sizin için o kahramanı detayıyla anlatmaya hazırız.

Buyurun!

 

1. Batman

Batman

 

2. Black Canary

Black Canary

 

3. Booster Gold

Booster Gold

 

4. Catwoman

Catwoman

1 2
Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

8 Comments

 1. Marvin Dennis Reply

  Superman’in, Green Arrow’un olmadığı bir DC Comics duvar kağıdı arşivi. WTF?!

 2. Diren Ceren Karasu Reply

  Bayıldııım.Poison Ivy ve Raven da yapar mısınız? Bir de rica etsem Silver Surfer,Harley Quinn ^^

 3. Marvin, yazarımız gayet iyi belirtmiş ki özellikle popüler değil de az bilinenleri tercih etmişler. Ellerine sağlık J.H. Daredevil ı arkaplan yapmıştım şimdi sırada Cat Woman var. Ansiklopedi için Booster Gold tercihimdir. Hiç duymadım kendisini.

 4. Doğa Yılmaz Reply

  Ellerine sağlık. Devamı gelsin bu işlerin. Booster Gold’u ben de duymamıştım. Belki bir daha ki sefere popüler kahramanları da yaparsın.

 5. Celil Fëanor Suiçmez Reply

  geeklord batman, zatanna, martian manhunter ve catwoman’e az bilinen demek büyük cesaret orda iki daimi justice league üyesi varken hem de 🙂

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.