Scarlet Witch Marvel Cinematic Universe için oldukça önemli karakterlerden biri. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de tabii ki karakterin inanılmaz güç seviyesi. WandaVision dizisinde bu güçleriyle bir kasabayı kendi istediği gerçekliğe hapseden karakterimiz her ne kadar dizinin sonunda tekrardan doğru yolu bulmuş gibi gözükse de sonradan Darkhold elinde çocuklarını arıyordu hatırlıyorsanız. İş –hiç adını bile anmak istemesem de– Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine geldiğinde ise artık sırf çocuklarına ulaşmak için önüne geleni öldürmekten, ergen bir kızın canını hiçe saymaktan çekinmeyen bir Wanda Maximoff görmüştük. Karakterin filmin sonunda ölmemiş olduğunu hepimiz tahmin ettik ve yakın zamanda bir fuarda konuşan Elizabeth Olsen da potansiyel geleceği hakkında konuşmuş.

It’s been Agatha all alooong!

Artık onunla her şeyi yapabiliriz. Çok fazla şey yapmışız gibi hissediyorum. Şimdi gerçekten eğlenebiliriz; onunla yapılabilecek bir sürü mizahi olasılık var. O sıklıkla hikayenin duygusal kısmını temsil ediyor ve ben neler keşfedebileceğimiz konusunda meraklıyım. Ve umuyorum ki ona bir tür kefaret ödetebiliriz.” Aynı fuarda oyuncuya gelecek olan ve benim çok gereksiz bulduğum Agatha: Coven of Chaos için de role dönüp dönmeyeceği sorulmuş: “Bu sorulara nasıl cevap vereceğimi hiçbir zaman bilemiyorum. Şey dışında… Galiba döneceğim.

Scarlet Witch o kadar şey yaptıktan sonra nasıl geri kahramanların tarafına döner bilinmez ama sonuçta Loki de benzer bir süreçten geçti. Yine de ben karakteri tekrar görmek için pek bir istek duymuyorum. Yetti bana bu kadar zaman gördüklerim. Tabii bunda son görüşümüzün iyi bir yapımla olmaması da etki ediyor olabilir.

Sizce bir daha ne zaman görürüz Scarlet Witch’i? Agatha: Coven of Chaos dizisini bekliyor musunuz? MCU içinde görmek istediğiniz başka büyücü karakterler var mı? İsteklerinizi gözünüz dönmeden bize yollayın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.