Ant-Man’den bahsederken “en net” Marvel filmi olduğunda ısrarcı davranmıştık. Ne yamak istediğini çok iyi biliyordu bu film. En çok da eğlendirmek, güldürmek istiyordu. Bu isteğini de aslında filmin ana karakteri Scott Lang’den ziyade başka bir gizli kahraman üzerinden gerçekleştirmişti. Ağzını her açtığında kapatması zaman alan, o bütün zamanda da gülmemizi sağlayan karakter, Scott Lang’in kankası, tatlı olmayı başarabilen hırsız Luis’den bahsediyoruz.

Karakterin bizi güldürmeyi başarmasında karakter yazımının büyük başarısı var tabii. Ama rolü üstlenen Michael Pena olmasa bu kadar güler miydik, ondan da pek emin değiliz. Çünkü Pena, karakteri sadece espri yapan yan karakterden fazlası haline getirmek için tüm mimiklerini, ses tonuna hakimiyetini ortaya koydu. Bu sayede -özellikle de son sahnedeki performansıyla- filmden çıktığımızda filmin en kalıcı yönlerinden biri oldu Michael Pena’nın karakteri Luis.

ant-man-13

Bugün bizim Comicbook sitesinden duyduğumuz bir müjde geldi Marvel’dan: Michael Pena, Luis karakteriyle ikinci Ant-Man filmi Ant-Man and The Wasp filminde yer alacak. Şu ara Pena, Will Smith’le ekranı paylaşacağı Collateral Beauty’nin çekimlerini yeni tamamladı. Bundan sonra bulunacağı set, Ant-Man and The Wasp seti olacaktır.  Aslında bunun beklediğimiz bir haber olduğunu daha önce söylemiştik. Ancak daha çekimleri başlamamış ve vizyon tarihine iki yıl olan bir filmden bahsettiğimiz için bu tip haberler her şeyin yolunda gittiğinin bir göstergesi oluyor. Hatırlarsanız Ant-Man’in ilk filmi ciddi kadro değişiklikleri yaşamış, hepimizi tedirgin etmişti. Buna rağmen film çıkışı ihya olmuştuk. Bakalım her şeyin planlandığı gibi gittiği bir Ant-Man filmi bizi nelerle karşılayacak.

Artık Michael Pena’nın da bir parçası olduğundan emin olduğumuz Ant-Man and The Wasp filmi iki Avengers filmi arasında çıkacak iki filmden biri olarak -diğeri Captain Marvel- 6 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecek.

Yazar

Lord olmak için yola çıkan gariban geek kendini bir anda yazar olarak buldu. Geek kültürüyle küçük şakalaşmalarını, sinemayla flörtlerini yazıya dökmek için burada. Muhitte Geek_Lord olarak bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.