Skyfall ile muazzam bir başarı elde ettikten sonra (hem finanssal olarak, hem de bana sorarsanız kalite olarak) ilk iş olarak filmin yönetmeni Sam Mendes‘i kapatan EON Productions ve Sony, Bond’un yeni macerasının çekimlerine başlayacağı tarihi belirlemiş. İstihbarat geçen filmi Gareth Mallory olarak açıp, “M” olarak kapatan Ralph Fiennes‘ten geliyor. Fiennes aynen şöyle demiş:

 

“Ekim’de çekimlerin başlaması gerekiyor. Henüz senaryoyu okumadım, o yüzden size fazla bir şey söyleyemem. Zaten bana gizlilik yemini ettirirler muhtemelen.”

 

Bond 24 hakkında bildiklerimiz: Sam Mendes ve ekibi geri geliyor. Daniel Craig zaten kontratlı. Yeni M’imiz Ralph Fiennes, yeni Moneypenny’miz Naomie Harris. Onlar da geri gelecekler. Bu üç şeyin haricinde? Bildiğimiz tek bir şey yok, zaten ortada bilinecek bir şey olduğundan da şüpheliyiz. Beklemedeyiz!

 

jamesbondvancouver

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.