Helena Bonham Carter, sizce de gördüğünüz en başarılı oyunculardan biri değil mi? Hangi projede yer alsa, gerçekten hakkını vererek sergilediği performanslarıyla gönlümüze taht kurmasından dolayı, yıllardır gözdemiz, göz bebeğimiz.

Hatta şu sıralar dönen bir dedikodu var ki, biz gerçekleşmesi için şimdiden parmaklarımızı çaprazladık bile. Bonham Carter, James Bond serisi için düşünülüyor. İngiliz kültüründe büyük bir yer etmiş olan Bond filmlerinin önemi su götürmez bir gerçekken, Helena Bonham Carter’ın da bizzat kendi milletinin bu kadar ünlü ve kült bir yapımına dahil olma dedikodusu yüreklerimizi pır pır ettiriyor.

Harpers_Bazaar_UK-June_2016-Helena_Bonham-Carter-by-Tom_Craig-02

2019 senesi için gelmesi planlanan Bond 25 isimli filmde Daniel Craig ve Ben Whishaw çoktan yerini almışken diğer roller için birtakım söylentiler çıkmaya başladı şu günlerde. Deniliyor ki yeni Bond 25 filmi için Helena Bonham Carter, ana kötüyü canlandıracakmış! Kraliçemize de yakışır doğrusu, biz son derece tavız!

Tabii, tekrarlıyoruz, bunların hiçbiri henüz kesin değil. Haberin “kaynağı” da The Mirror, ne kadar güveneceğimiz konusunda çok emin değiliz doğrusu. Kendileri milyarlarca olasılığı haber yapıp biri tutunca kehanetleri tutmuş gibi hissettiren bir yer gözümüzde zira.

Bu senenin Aralık ayında çekimlere başlanacağı söylenen Bond 25, Kasım 2019’da sinemalara gelecek. Danny Boyle’un yönetmenlik yapacağı proje, Daniel Craig’in beşinci Bond filmi olacak. Üstelik bunun için de kilolarca para aldığını cümle alem biliyor artık. Başka detaylar belli olmasa da şimdilik elimizdeki bir avuç bilgiyle yetinmek zorundayız ne yazık ki.

Kısa ama heyecan verici bir dedikodu olduğuna inandığımız bu “söylenti” hakkında ne düşünüyorsunuz; fikirlerinizi duymak isteriz. Helena Bonham Carter’ın gerçek bir “villain”ı canlandırabileceğinin kanıtı olan tüm rollerini yorumlara yazsanıza mesela! Sonra oradan “Ama abi, bıdıbıdı filminde iyiydi aslında!” diye tartışalım hep beraber, ne dersiniz?

Yazar

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.