Maşallahı var, her süper kahraman filmi öncesinde en az yirmi milyon oyuncu seçimi dedikodusuyla vizyona giriyor. Dün size en son Fantastic Four dedikodularına göre Fox’un Doctor Doom’u kadın yapma olasılığını ciddi ciddi düşündüğünü aktarmıştık. Fakat o haberde Fantastic Four’un asıl kadını, Sue Storm hakkında bir mevzu yoktu.

2EF

Hollywood Reporter’ın haberine göre Sue Storm için şu an ciddi ciddi Emmy Rossum düşünülüyor. Shameless’la yıldızı parlayan Emmy Rossum, dürüst olmak gerekirse bir bilim adamı olarak Jessica Alba’dan daha ciddiye alabileceğimiz bir çizgiye sahip. Oyunculuğu da iyidir, fakat buradaki asıl mevzu Reed’i oynayacağı söylenen Miles Teller’la kimyası olacak. Hani o Ioan Gruffudd ile Jessica Alba arasında kırıntısı olmayan kimya var ya, o işte.

Neyse zaten hiçbir şekilde eski Fantastic Four filmlerinden daha kötü bir şey yapmaları mümkün değil, değil mi? Biz keyfimize bakalım.

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.