Guardians of the Galaxy’nin çıkışına artık sayılı günler kaldı. Şunun şurasında on gün kadar bir süre sonra, 1 Ağustos’ta Marvel’ın şimdiye kadarki en çılgın işini deneyimleme şansına erişebileceğiz. Sizi bilmiyoruz ama, Geekyapar yazarları arasında ilginç bir heyecan var Guardians of the Galaxy’e dair. Biraz James Gunn’ın önceki işlerinden, biraz inanılmaz güçlü kadrodan, biraz da akla zarar fragmanından ötürü bir hevesle bekliyoruz.

Bu hevesimizi daha da katlamak için, arada Marvel’ın verdiği promosyon malzemelerine bakıp gün sayıyoruz. Şimdiye kadar çok etkileyici iki fragmanın haricinde pek çok afiş, reklam videosu ve kamera arkası görüntüsü paylaşan Marvel, en sonunda kenara çekildi ve sahneyi filmin kötü adamlarına bıraktı. Süper kahraman filmlerinde maksimum bir iki kötü adam olmasına alışkınsanız, Star-Lord ve ekibinin mücadele edeceği kötü karakterler sizi bir hayli dumur edecekler.

Filmin kötü adamlarının her birinin arkasında da usta oyuncular var. Filmin en ana kötülerinden biri olan Ronan’ı Pushing Daisies’den tanıyor olabileceğiniz Lee Pace canlandıracak. The Walking Dead’deki Merle rolüyle ünlenen emektar oyuncu Michael Rooker Yondu karakterine can verecek. Doctor Who’nun Amy Pond’u olarak tanıdığımız Karen Gillan Nebula’yı oynarken, Blood Diamond’daki rolüyle Oscar adaylığı da bulunan Djimon Hounsou fragmanda da gördüğümüz Korath karakterini oynayacak. Yine fragmanda büyük yer tutan Rhomann Dey’i usta oyuncu John C. Reilly oynarken, Nova Corps’un başı Nova Prime Irani Rael’i altı Oscar adaylığı bulunan aktris Glenn Close canlandıracak.

Lafı daha fazla uzatmayalım, paşa paşa gönlünüzce bakın: Guardians of the Galaxy heyecanınızı gazlayacak 6 kötü adam afişi huzurlarınızda!

Guardians of the Galaxy Afis 4Guardians of the Galaxy Afis 1Guardians of the Galaxy Afis 2Guardians of the Galaxy Afis 3Guardians of the Galaxy Afis 5Guardians of the Galaxy Afis 6

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.