Hemen açık ve net söyelyeyim, Jurassic Park serisiyle ilgili ne hissedeceğimi bilmiyorum. Vakti zamanında bir merakla boxset’ini kiraladığım, oturup bir hafta sonu izlediğim, sonrasında da pek bir etkilenmeden dağıldığım doğrudur. Bence zamanında izlemeyenler için büyük bir olay değil Jurassic Park serisi, ya da en azından şöyle demek lazım; sinemada izlemeyenler için sanırım o denli etkileyici değil. Fakat her halükarda, seriye yeni bir film geliyor, kadro baya etkielyici ve aşağıdaki Comic-Con özel afişi de insanda bir heyecan uyandırıyor. Sanırım bu sefer filmi sinemada izlemek için özel bir gayret göstereceğim.

Sanatçı Mark Englert tarafından tasarlanan afiş, Comic-Con’da kısıtlı sayıda dağıtılacak. Şimdilik bize sadece ekranlarımızdan bakmak kalıyor, fakat aranızda Comic-Con’a gidecek birkaç şanslı kişi varsa, onlar bu afişi eve götürebilirler. Hatta yaklaşık 60 cm’e 90 cm boyutunda olacak bu afişten bir tane de bize yollayabilirlerse vallahi süper olur!

Türkiye’de 12 Haziran 2015 tarihinde vizyona girecek olan Jurassic World’ü Safety Not Guaranteed’in yönetmeni Colin Trevorrow yöneyecek. Kadrosu da maşallahlık. Başrolünde Chris Pratt’in oynadığı filmde Judy Greer, Bryce Dallas Howard, Jake Johnson, Vincent D’Onofrio, Katie McGrath, Irrfan Khan ve Ty Simpkins rol alıyor. İlk afişi de şu şekilde:

Jurassic-World-Mark-Englert-550x825

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.