Despicable Me’yi hiç izlemediyseniz; konusu, olayı, mevzusu nedir hiç bilmiyorsanız dahi büyük ihtimalle minion’ların kim olduğunu biliyorsunuzdur. Universal’in süper başarılı animasyon serisi Despicable Me’nin küçük, şapşal ve sarı ufaklıklarının yıldızı uzun zamandır filmin kendisini aşmış vaziyette. Despicable Me oyuncağı diye sorun sağa sola, kimse ne dediğinizi anlamaz. “Abi şu sarı kocaman gözlü şeyler var mı?” deseniz, önünüze torba torba oyuncak dizerler.

Benzer bir şey vakti zamanında Ubisoft’un da başına gelmişti. Rayman Raving Rabbids oyunu için onlar da (minion’lara ucundan benzeyen) Rabbid’leri yaratmışlardı. Sonra ne oldu? Rayman’in esamesi okunmadı beş altı sene boyunca, Ubisoft da o sırada yirmi beş tane Rabbids oyunu yaptı, hâlâ da yapmaya devam ediyor. Universal de Ubisoft’un kitabını takip ediyormuş gibi gözüküyor. Minionlar için adı Minions olan yeni bir film çekmekte.

2015 yazında çıkacak bu filmin fragmanı da karşımızda. Film öyle minion’ların karizmasına sırtını yaslayacakmış gibi de gözükmüyor. Pierre Coffin ve Kyle Balda tarafından yönetilecek olan filmin başrollerinde Sandra Bullock ve Jon Hamm var. Tam çıkış tarihi 10 Temmuz 2015, fragmanı da şu şekilde.

İyi seyirler efenim!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.