Mark Strong’un ismi geçiyordu. Filmlerin kadrolu kel kötü adamı olduğundan çok şaşırmamıştık. Bazı kulislerde de Bryan Cranston deniyordu. Sonuçta kendisi Walter White idi, babaydı, reyisti. Oluru tabii ki vardı. Arada bir ton farklı isim de uçuştu, mesele Bradley Cooper’a kadar geldi, utanmasalar Cem Yılmaz’a dahi çekeceklerdi. En sonunda Warner Bros. resmi bir açıklamayla ismi kuvvetle muhtemel “Batman vs. Superman” olmayacak, ama bizim şu an Batman vs. Superman olarak bildiğimiz filmde Lex Luthor’u kimin oynayacağını duyurdu. Şu şahıs:

 

jesse-eisenberg-600

 

 

Evet, The Social Network’te Mark Zuckerberg’i oynayıp Oscar’a aday olan, Zombieland ve Now You See Me’deki performansıyla göz dolduran Jesse Eisenberg yeni Lex Luthor’umuz olacak. Kendisini kel hayal etmek isteyen, ama edemeyenler için Jon Blair’in hesabından şu resmi çalalım:

 

BfU_OKlCEAEaEd7

 

 

Warner Bros. bu arada Batman’in sadık uşağı Alfred’i de Jeremy Irons’ın canlandıracağını duyurdu. Irons-Alfred açıkçası geleneksel bir tercih olmuş. Ama Zack Snyder’ın bu Lex Luthor’la daha “Zuckerberg’imsi”, daha “nerdy” bir kötü adam yaratmaya çalıştığı muhakkak. Maya tutacak mı göreceğiz.

 

Ne diyorsunuz?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.