Şimdilerde kendisi dünya çapında Bilbo Baggins, Dr. John Watson ve Lester Nygaard olarak biliniyor olabilir; ama Martin Freeman’ın çok uzun süredir tanıyanlar için bu son üç rolü; her ne kadar acayip saygı duyulan ve çok izlenen işler olsa da, kariyerinin başında içinde bulunduğu efsanelere kıyasla muhtemelen gölgede kalıyordur. Vakti zamanında Hugh Laurie’nin başına gelene benzer bir şey yaşıyor Martin Freeman. Onu eskiden tanıyanlar için sarsılmaz bir komedi abidesi ama yeni tanıyanlar o mazisini bilmiyor.

Ama neyse ki Saturday Night Live’ın haberi varmış, şahane bir video yapmışar The Hobbit: Battle of the Five Armies için: The Office: Middle-Earth. The Office’i Steve Carell’li Amerikan versiyonundan, Freeman’ı da sadece bu yukarıda söylediğimiz üç işten bilenler için garip bir kombinasyon. Peki ya The Office’in orijinal Britanya versiyonunda başrolde Martin Freeman’ın olduğunu hatırlatsak sizlere? İşte o zaman taşlar yerine oturuyor.

Eğer Ricky Gervais’in The Office’ini izlediyseniz, keyfiniz katlanacak; yok sadece Steve Carell’in Office’ini biliyorsanız yine gülmekten karnınız ağrıyacak. Az buçuk Yüzüklerin Efendisi biliyor, The Office’i ise sadece ofis kelimesinin İngilizcesi sanıyorsanız dahi emin olun eğleneceksiniz. Son zamanlarda formu biraz düşen SNL’in herhalde birkaç yıldır çıkarttığı en iyi skeçlerden biri olmuş. Artık biz susalım, Freeman konuşsun. Buyurun efendim, iyi seyirler!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

2 Yorum

  1. SONY MARVEL durumları şuan karışık neye inansak bilemedik bunun hakkında bir yazı yazıcakmısınız ?

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.