Eski Terminator, eski vali ama eskimeyen aksiyon kahramanı… Daha önce Outriders isimli bir western dizisiyle adı anılan Schwarzenegger için bu proje hiç gerçekleşmemişti ama o yıllar sonra Fubar için kamera karşısına geçti.

Netflix yapımı Fubar dizisinden fragman geldi. Arnold Schwarzenegger bu dizide emekli olmanın arifesindeyken son bir görev için geri çağırılan CIA ajanı Luke Brunner karakterini canlandırıyor. Sekiz bölüm sürecek olan bu aksiyon – komedi dizisi Netflix tarafından yayınlanacak ve Arnold Schwarzenegger 75 yıllık hayatında ilk defa bir dizide rol amış olacak. Dizinin fragmanı hemen aşağıdadır.

Fubar Dizi Fragmanı

Fubar Ne Anlatacak?

Panda kod adlı meslektaşını kurtarmak için emeklilik planlarına ara verip tekrar sahaya inen Luke Brunner’ın, Panda’nın kendi kızı Emma olduğunu öğrenince dünyası başına yıkılıyor ve kızıyla ilişkisinin yalanlar üzerine kurulu olduğunu öğreniyor. Dizide bol bol Arnold Schwarzenegger aksiyonu ve orta yaşlarını çoktan geride bırakan bir adamın, 28 yaşındaki kızını yeni baştan tanıma mücadelesini izleyeceğiz. Ajanlar sahadayken masa başından onlara destek veren grup da diziye eğlenceli bir dinamik katacak gibi gözüküyor.

Oyuncu Kadrosunda Başka Kimler Var?

Dizide Arnold Schwarzenegger (Luke Brunner)’e Monica Barbaro (Emma Brunner), Fabiana Udenio (Tally Brunner), Adam Pally ( The Great Dane), Fortune Feimster (Roo), Aparna Brielle (Tina), Barbara Eve Harris (Dot) ve Milan Carter (Barry) eşlik edecek.

Terminator yılları ve California Valisi olduğu dönem geride kalmış olsa da Arnold Schwarzenegger ekranlar için bir şeyler üretmeye devam edecek gibi görünüyor. Eski zamanlarının enerjisi hâlâ yerinde olup olmadığını 25 Mayıs’ta Netflix üzerinden görebileceğiz.

Author

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.