Hayatta bazı beklentiler vardır. Gece uykularınızı kaçırırlar. Düşündükçe içiniz içinize sığmaz. Saatleri, dakikaları sayarsınız. Üzerinizdekiler bol gelmeye başlar artık. Saçınız dökülür. Arkadaşlarınızla konuşabildiğiniz tek konu budur. Başka şeyler sorarlar size. Peki iş nasıl? Umurunuzda değildir. Aşk hayatı? Aklınızdan bile geçmez. Çocuklar nasıl? Önemi yoktur artık. Varsa yoksa o anı beklersiniz. O an, kafalardaki sorular cevaplanacak, durum netleşecek, önünüz gözünüze daha net gözükmeye başlayacaktır. Mühim olan, o sorunun cevabıdır.

O hâlde uykusuz kalan, durduğu yerde ter döken, dokuz doğurup on çeken herkes için geliyor: bu haftanın nihai sorusuna nihai cevap. Turgut Uç Game of Thrones’a gömdü mü, gömmedi mi? Cevabı Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm incelememizde.

Geçtiğimiz sene Game of Thrones incelemeleriyle internetin en nezih köşelerine damgaların en hasını vuran süper üçlü Turgut Uç, Ömercan Güldal ve Can Türkdoğan yine kamera karşısına geçiyorlar, yine muhabbetin hakikatlisini çeviriyorlar. İzleyenlerin yorumlarını aşağıya, Muhit‘e alalım. İzlemeyenleri de videoya alalım. Boşuna o kadar şakalı intro mu kasıyoruz canım yazıya, Allah Allah.

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.