Dizinin yönetmeni ve yapımcısı, Total Film dergisine örnek aldıkları Marvel yapımlarından bahsetmişler.

Secret Invasion bu sene MCU adına Disney+ tarafında göreceğimiz ilk iş olacak ve çıkışına yalnızca bir ay kaldı. Hâliyle diziye dair reklam çalışmaları hızlandı.

Marvel Studios ile ilk yaptığım görüşmede ‘Bu dizide kimse havada uçmuyor.’ denildi. ‘Çok farklı bir şey yapıyolar ve bu heyecan verici’ diye düşündüm.” sözlerini sarf ediyor dizini yönetmeni Ali Selim. Muhabbete dizinin yapımcısı Jonathan Schwartz ise şu sözlerle katılıyor: “Captain America: The Winter Soldier filmi bize kesinlikle paranoyak bir havada geçen ajan gerilimi anlatabilmek için gerekli özgüveni verdi. Secret Invasion bunu bir adım daha öteye taşıyor ve gerçekten Nick Fury karakterini daha da derinlemesine görüyorsunuz. Benim gerçekten sevdiğim şekilde çok daha karakter odaklı oluyor.

MCU bizleri eskisi kadar heyecanlandırmaktan uzakta, hatta bu geçtiğimiz haftalarda iyice belli oldu benim adıma. Fakat Secret Invasion duyurulan projeler arasında fragmanındaki havayla hafiften umut veren nadir işlerden biriydi. Tabii ki hepimiz yukarıda da bahsi geçen ve daha hala MCU içindeki en iyi beş filmden biri olan Captain America: The Winter Soldier ilhamını tespit etmiştik. Abartılı bir beklentimiz olmasın ki üzülmeyelim The Falcon and the Winter Soldier dizisinde olduğu gibi.

Oyuncu kadrosu harika, konu da her ne kadar beklenen “büyük olay” gibi işlenmeyeceğe benzese de yeteri kadar ilgi çekici. Her şeye rağmen bu seneki MCU işleri arasında en iyisi olma potansiyeli var. İnşallah cidden bizi tekrardan yakalayabilen bir dizi olarak gelir karşımıza. İşin ilginci bunun dışında sadece Loki dizisinin yeni sezonu umrumda MCU adına bu sene, ne filmler ne de Echo adlı inanılmaz gereksiz duran dizi bir kıpırtı oluşturamadı.

En sevdiğiniz MCU filmi nedir? Diziye merakınız arttı mı açıklamaları okuyunca? Disney+ sahibi misiniz? Sizce parasına değiyor mu? Sorulara yanıt düşünürken kimseye güvenmeyin.

Yazar

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.