YouTube’un en hızlı büyüyen muhabbet video dizisi Sen Ne Diyon‘un yeni bölümünü yorumlarda istediniz. Mesajlarda istediniz. Duvarları boyadınız, hatta sokaklarda istediniz. İş istemeyi biraz aştı. Tacizleriniz oldu. İşin içine ailemiz girdi. Fiziksel şiddete maruz kalan Geekyapar üyeleri oldu. Dövüldük. Tartaklandık. Rehine alındık ve Sen Ne Diyon’un yeni bölümünü montajlayıp yayına koyana kadar sevdiklerimizin tehlikede olduğu söylendi. Uluslararası krizler yaşandı. Rusya Sen Ne Diyon yayınlanıncaya kadar Türkiye ile diplomatik ilişkileri askıya alacağını açıkladı.

Bu kadar beklenti, arzu, sevgi, istek, tehdit, cebir ve şiddetin ardından yeni gelecek Sen Ne Diyon videosunun her ihtiyacı karşılaması gerekiyordu. Karşıladı da. Can Türkdoğan, Can Sungur ve Ömercan Güldal‘ın sizden gelen yorumları okuyup, üzerine geyik muhabbeti çevirdiği; bu şekilde de dünyanın efektif olarak en kalabalık kahve muhabbetini gerçekleştirme onurunu elde ettiği Sen Ne Diyon #9, sizi güldürecek, güldürürken üzecek, üzerken yemeğin altını açık unuttuğunuzu fark ettirecek.

İlerleyen Sen Ne Diyon bölümlerinde neler olacak peki? Montaj kırbacını eline almış olan Can Türkdoğan, gözünü yüksek ufuklara dikti. Kendi cebinden verdiği parayla, Çorum civarında bir film stüdyosu kuran Türkdoğan, bir sonraki Sen Ne Diyon bölümü ile Cannes Film Festivali‘nde yarışmayı hedefliyor. E neticede Sen Ne Diyon #10 geliyor. Eğer siz de bu ödüllü olacağı kesin ölümsüzlüğü baki eserin şimdiden parçası olmak istiyorsanız, yorumlarda yazınız: En kötü yolculuk anınız nedir? Yorumları bekliyoruz!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.