George R.R. Martin’in Nightflyers dizisi için yaptığımız haberi hatırlıyor musunuz? Şurada hem dizinin kısa konseptini hem de ufak bir teaserını sizler için haberimize eklemiştik. Birkaç ay içinde de Syfy ile Amerika’da, Netflix’le de tüm dünyada yayınlanacak olan Nightflyers için tam donanımlı bir fragman yayınlandı, biz de durmadan sizlere ulaştıralım dedik. Eh, San Diego Comic Con’dan yağan rahmetlerden biri de Nightflyers’ın fragmanı olunca, bir-iki ay içinde böyle ağız sulandıran fragmanı sizlerle de paylaşmamak olmaz dedik. O yüzden buyursunlar:

İnsanlık tehlikedeyken kime güvenebilirler? Nightflyers, George R. R. Martin’in eserinden uyarlanan bir psikolojik gerilim dizisi. Dünya’nın yok edilmesinin hemen öncesinde uzayın derinliklerinde geçiyor. Galaksinin en gelişmiş gemisi Nightflyer ile yola çıkan bir grup kâşif, uzaylılara ait gizemli bir gemiyi durdurmaya çalışır. Gezegeni kurtarmanın anahtarı belki de bu gemide saklıdır. Fakat mürettebattakiler, hedeflerine yaklaştıkça gizemli güçler ve hatta kendi zihinleri tarafından engellendiklerini fark eder.

Netflix’in bizzat kendisinin yazdığı bu açıklamayla da, anlıyoruz ki oldukça sürükleyici bir bilim kurgu dizisi bizleri bekliyor. Üstelik Netflix’in bütçe konusunda kısıtlama koymadan çatır çutur hiçbir masraftan kaçınmadığı belli olan fragman, umut vaat ediyor.

Bilim kurgu geekleri ne düşünüyor acaba? Sizce izlenir mi? George R.R. Martin’den ne çıksa yerim/izlerim diyenlerin fikri ne mesela? Biz, Netflix’e geldiğinde izlemek için hazır bekliyor olacağız. Elbette iyi ya da kötü olup olmadığı konusunda biz bir hayli nötr olsak da, ilerleyen zamanlarda bunu belli bir tarafa çekmek için girişimlerde bulunur Netflix, en azından öyle umuyoruz.

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.