Geekyapar’ın oyun departmanına ve gönüllere taht kurmuş olan Can Sungur’un E3’teki heyecan verici sayısız videosunu izlemiş miydiniz efendim? Konferans gereği inceledikleri oyunlar hakkında çok fazla detay veremeseler de, tüm katılımcıların ağzının suyunu akıtan ve biz geeklerin canayakın dostu Örümcek Kafa’nın malum Playstation 4’e çıkacak olan oyunu için hazır ola geçin! Çünkü San Diego Comic Con’da yayınlanan hikaye fragmanı ile biz film falan izliyoruz sandık, dibimiz öyle bir düştü yani.

Anlatmaya gerek yok! Konuşmuyoruz, görüyorsunuz!

Şaka şaka, elbette ağzımızın nasıl suyu akmış söyleyeceğiz, o kadar çabuk kurtulamazsınız bizden. E gördüğünüz üzere fragmanda yok yok. Üstelik oyundaki karakterlerin mimiklerinden tutun grafiklere kadar her şey o kadar kaliteli ki, film izliyormuş tadı veriyor gerçekten de. Şu son zamanlarda teknolojiyle birlikte gelişen oyun sektörü gerçekten sağ olsun ya. Mükemmel oyun deneyimi eksik olmuyor vallahi, çok tavız ha!

Norman Osborn’un, Spider-Man’in “kanunsuz kahramancılık” anlayışını yıkmak adına Silver Sable’ı ortamlara saldığı bir hikayemiz var elimizde. Eh elbette Marvel evreninde en çok düşmana sahip olan karakter unvanı ile yeniden birinci sıraya oturan Peter Parker, sadece Norman Osborn ve Silver Sable ile değil; aynı zamanda Vulture, Rhino, Scorpion ve Shocker’la da savaşıyor. Tabii bunların yanı sıra Mary Jane ve Miles Morales’in yardımlarından da faydalanacağını gördüğümüz Parker’ın, PS4’e gelecek oyunundan resmen umut fışkırdığını söylesek yeridir herhalde.

Hikayemiz dolu dolu, oyunda fena gazlayacak mekanikler de açık açık gösteriliyor. İyisi mi PS4’ü olanlar oyun için para biriktiredursun. Yoksa fena halde pişman olabilecek geekler görüyoruz biz, bilesiniz.

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.