İyi bir Flash filmine çok ihtiyacımız var çünkü Justice League’in en matrak karakteri CW tarafından yüz binlere depresif bir ergen olarak tanıtılıyor. Bunun acilen değişmesi lazım. Bu yüzden kalan her şeyi unutturacak iyilikte bir Flash filmine gerçekten çok lüzum var. Bunun için ortaya pek çok fikir atılabilir ancak daha yönetmeni bile belli olmayan bir film için fikir üretmek ne kadar doğru olur di mi? Aslına bakarsanız epey oluyormuş.

Dünyanın en hızlı atleti Usain Bolt, doğru kararlarla yapılmış bir Flash filmini daha da değerli kılmak için harika bir fikirle çıkageldi geçtiğimiz hafta: MTV ile yaptığı bir röportajda Bolt’a bir süper kahraman filmine dahil olmak hakkında ne düşündüğü sorulduğunda Bolt, sanki daha önce kafasında kurmuş gibi bir hızla Flash filmi için bir cameo çekmenin güzel olabileceğini söylüyor. MTV spikerinin de fikri beğenmesiyle Bolt, fikrine ısınmış olacak ki, belki de yetkili insanlarla bunu bir konuşabileceğini şakayla karışık dile getiriyor. Diyalogların yaşandığı videoyu da fikri bizzat Usain Bolt’un ağzından duymak isteyenler için sizinle paylaşalım:

Yani en orijinal cameo fikri olduğunu söylemiyoruz tabii ama yapılmış en sevimli cameo olmaz mı sizce de? Mesela Flash, son hız bir yere gittiği esnada yolu bir pistten geçse ve bir anlığına Bolt ile göz göze gelse ya da Flash’ın konuşulduğu bir televizyon programında Bolt konuk olsa… Bunlar  ilk akla gelen fikirler ve çok da fazlasını üretmek mümkün. Umarız Bolt şakasını yaptığı gibi yetkili kişilerle bunu bir konuşur da cameo kovalamaktan sadist bir haz alan biz geekler, Stan Lee cameolarından sonra çekilmiş en eğlenceli cameolardan birine neşeleniriz.

47hALIf
Tabii gerçek dünyanın yaşayan en hızlı adamı ve DC’nin yaşayan en hızlı adamını bir arada görmemizin pastanın üstüne konmuş kiraz tadı vermesi için ortada yemeye değer bir pastanın olması gerekiyor. Bu yüzden WB, Rick Famuyiwa’nın boşalttığı koltuğu layığıyla doldurursa iyi olur. Zira daha WB bir şey yapmadan Usain Bolt ortaya, filme heyecanlanmamız için bir fikir attı.

Author

Lord olmak için yola çıkan gariban geek kendini bir anda yazar olarak buldu. Geek kültürüyle küçük şakalaşmalarını, sinemayla flörtlerini yazıya dökmek için burada. Muhitte Geek_Lord olarak bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.