Geekler, Benedict Cumberbeybi’nin başrolünde olduğu Sherlock dizisini sevenler ve Robert Downey Jr.’ın başrolünde yer aldığı Sherlock Holmes filmini sevenler olarak ikiye ayrılır. Örneğin ben, ikinci gruba daha yakın hissediyorum kendimi. Öte yandan farklılıklarımızı bir kenara bırakınca her iki grubun da ortak payda da buluştuğu konular yok değil. Her iki yapım da başrol oyuncularının kaprisleri yüzünden yarım kaldı mesela. Uzun zamandır Sherlock dizisinden bir haber alamasak da geçtiğimiz günlerde Operation Fortune: Ruse de Guerre filmi için yaptığı röportajlar sırasında Guy Ritchie, Sherlock Holmes 3’ün kaderinin Robert Downey Jr.’ın ellerinde olduğunu ifade etti.

Üçüncü filmi böyle bekliyoruz.

Sevgili yönetmenimiz Guy Ritchie verdiği röportajlarda serinin üçüncü filmi hakkında “Dürüst olmak gerekirse bu konuyu Robert’a bıraktım. Her şeyden o sorumlu olmak istedi ve şu an tam olarak öyle. Top onun sahasında, senaryodan o sorumlu, her şeyin başında o var. Ben dâhil olmamı istedikleri ana kadar moonwalk yaparak odadan çıktım.” açıklamalarında bulundu. Böylece artık bundan sonra serinin devamı için gelecek soruların kime yöneltilmesi gerektiğinin açıkça altını çizdi.

Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın başrollerinde olduğu Sherlock Holmes filmleri benim için bir kaçış limanı gibi. Hangi filmi izleyeceğime karar veremediğim zamanlarda her seferinde ilk filmi açar ve mutlu olurum. Dolayısıyla henüz bitmemiş bu maceranın devamını da büyük bir heyecanla bekliyorum. Bu yüzden sevgili Robert Downey Jr.’a yalvarıyorum, büyüklük sende kalsın ver bize şu üçüncü filmi.

Robert Downey Jr.’ın içine düştüğü bu Benedict Cumberbeybi sendromundan bir an önce kurtulmasını temenni ediyor ve arkasından size soruyorum Sherlock Holmes’ün üçüncü filmini izlemek ister miydiniz? Eğer iki yapımdan birini kurtarma şansınız olsaydı Sherlock dizisini mi kurtarırdınız yoksa Sherlock Holmes filmlerini mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.