Uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside umut edildiği gibi bitmeyen bir dizi vardı…

Star Wars hayranları, size vereceğimiz bu haber öncesi oturacak bir koltuk bulun ve derin nefes alıp vermeye başlayın. Çünkü, sonrasında gelişecek tansiyon oynamaları veya heyecandan acil servise kaldırılma vakaları bizim sorumluluğumuzda olmayacak, bilesiniz.

Hazırsanız patlatıyoruz bombayı. San Diego Comic Con’da Disney duyurdu: Clone Wars geri dönüyor!

Evet, dolandırmadan, dümdüz söylüyoruz işte! Star Wars’un Clone Wars animasyonu tekrardan geliyor ve ta buradan sizlerin heyecanını hissedebiliyoruz arkadaşlar. İnanın yalnız değilsiniz!

Başarılı beş sezon sonrası iptal edileceği gerekçesiyle altıncı sezonda istedikleri hikayeleri işleyememiş olmaktan dolayı üzgün olan Dave Filoni, yedinci sezonla geri dönecek olan Clone Wars için 12 bölümlük müjdeyi verdi. Hatta sadece bununla kalmadılar, üstüne bir de fragman patlattılar:

Henüz başka detayların belli olmadığı Clone Wars animasyon dizisi için fragman, her türlü umut vaat ediyor. Captain Rex’ten Anakin’e, Obi-Wan’dan Ahsoka’ya yine herkesi görüyoruz. Filoni’nin anlattıklarına göre, bu sefer istedikleri gibi bir son yapacaklar ve Clone Wars’a hak ettiği bir hikaye sunacaklarmış.

Muhtemelen son sezon olacak gibi konuşulan Clone Wars’un fragmanı için sizler ne diyorsunuz pek sevgili galaksi geekleri? Sizce Disney bu hamleyle doğru bir karar mı verdi? Star Wars filmlerinde yaşanan hayal kırıklıkları sonrası bizlerin kalbini animasyon dizileriyle tekrar kazanma konusunda başarılı olacak mı sizce?

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.